białystok

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś uczy/ł sie hiszpańskiego w białymstoku? Możecie polecić dobrą szkołę? Czy ktoś wie jak jest w Jęyzkach Świata? Pozdr
Najpierw uczyłam się prywatnie. Potem chodziłam do Empiku. Tam zajęcia prowadzi pani Turecka, najlepsza nauczycielka języka jaką kiedykolwiek miałam przez całe życie. Jeśli zależy Ci na nauce to naprawdę ją polecam, choć jest dość wymagająca (ja to odbierałam jako plus).
Pozdrawiam
Jak najbardziej polecam Języki Świata. Byłam tam na kursie wakacyjnym - było fantastycznie. Wprawdzie nie mam porównania z innymi szkołami, ale mi się tam podobało. Lektorka bardzo sympatyczna, ogólna atmosfera też super.
ja polecam gran via. nauczycielka aska wymagala duzo, ale bylo bardzo wesolo. w sumie chyba warto.
Jordi88, możesz powiedzieć coś więcej o tej szkole?? Zastanawiałam się nad pójściem tam na kurs, ale brakowało mi opinii (bo to młodziutka szkoła). Masz porównanie z jakąś inną szkołą? Jaka atmosfera, lektorzy, jest jakiś native (kto?)??
Narazie idę do Języków Świata, ale kto wie... może w przyszłym roku zmienię szkołę, bo przyznam, że zainteresowała mnie Gran Via :) (chociażby ogromnym plusem było zorganizowanie Dni Hiszpańskich w naszym mieście:) )