Krk: centro espanol vs cervantes

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Mam maly dylemat ktora szkole wybrac? Hiszp uczylem sie juz 2 lata, min studium jezykowe uj, i teraz chcialbym zapisac sie do jakiejs bardziej profesjonalnej szkoly.
Z jednej strony centro esp ma niezla cene (w sumie 650 to standart) ale znowu cervantes ktory ma dobra marke.
Mieliscie jakies doswiadczenia z tymi szkolami??
Chodzilam do centro w tamtym roku i bylam bardzo zadowolona- uczyli native speakers. Problem w tym, ze oni chyba otwieraja teraz swoja szkole (www.elabanico.pl) wiec pewnie lektorzy w centro sie zmienia. Tak wiec polecam Ci nie tyle szkole, co lektorow. W tej nowej szkole maja byc pokazy filmow, wyklady z historii itd. wiec zapowiada sie fajnie:-)
ja sie uczylam w cervantesie ale w Hiszpanii, wiec chyba troche trudno porownac:) duzo wlochow bylo wiec stosunek do nauki byl, powiedzmy luzny (chociaz zalezy w ktorej grupie), ja w kazdym razie sie nauczylam:)
znaczy ci nativi ktorych polecasz otwieraja szkole??
tak- ci lektorzy
Ja ci mogę z całą stanowczościa poradzić PORTO ALEGRE. Przez cały rok uczyłam sie tam hiszpańskiego. Zajęcia mialam z Olgą i Jaume /nativo/ , którzy są świetnymi lektorami. Zrobiłam duze postępy w gramatyce, a mówienie właściwie nie sprawia mi trudności. Oprócz tego w Porto organizują rózne projekcje filmowe i imprezy związane z kulturą języków iberyjskich, co jest dodatkową okazją do nauki języka. Nauka w tej szkole jest przyjemnością, więc nie będziesz się nudził.
a szczegóły znajdziesz tutaj www.portoalegre.com.pl
Temat przeniesiony do archwium.