hiszpański w lublinie

Temat przeniesiony do archwium.
witam
czy ktos wie jakie sa najlepsze szkoły hiszpanskeigo w lublinie, moze macie jakies doswiadczenia
hola polecam Ci IBERIE. osobiscie sie nie ucze ,a le moja znajoma tak i bardzo chwali sobie te szkole, ucza Hiszpanie jak i Polacy, uczysz sie nie tylko jezyka, ale i kultyry, obyczajow. muzyka na lekcjach, dni hiszpanskie, naprawde swietna szkola to jej strona www.iberia.lublin.pl
sa;ud i powodzenia
o iberii slyszalem wiele negatywnych komentarzy sam juz nie wiem kto ma racje , chyba najlepiej sprobowac
zawsze sa zdania podzielone, masz racje najlepiej sie samemu przekonac. pozdrawiam
ja polecam euroedukacja, która tez organizuje egzaminy DELE
a co sadzicie o szkole języków Empik , bardzo ostanio popularna
Dla mnie najlepiej jest w Dialogo. Maja motywujacy system nauczania (testy, prace pisemne), dobrych lektorow i sa wyluzowani (duzo imprez). pozdr.
ja sie bardzo sparzylam na empiku cale wakacje mnie zwodzili nie mogli stworzyc grupy i nie powiedzieli mi tego w zwiazku z tym nie uczylam sie hiszpanskiego w wakacje kiedy mialam na to czas a teraz nie mam... poza tym pani w sekretariacie powiedziala mi ze w cenie kursu sa ksiazki z plytami a potem okazalo sie ze jest odwrotnie...
najpesza jest szkola Maestro, zajecia prowadzi argentynczyk, suuuuuper! niepowtarzalny klimat i naprawde ludzie sie ucza jezyka!
tez chodze do DIALOGO i bardzo mi sie tam podoba:)
MAESTRO to dosyc nowa szkola specjalizująca sie w jęz. hiszpańskiej ale chyba nie ma wyrobionej reputacji jeszcze
a IBERIA.. znam osobiscie pare osób które uwazaja naukę w tej szkole za stracony czas i pieniądze wyrzucone w bloto.. podobno jest tam dobra lektorka,ale pan wlasciciel...
no bo co powiecie o nauczycielu ktory w szkole mając 6 godzin hiszpańskiego zrobił tyle co w innej szkole mającej tylko 3 godz tygodniowo ??
Polecam MAESTRO, nauka nastawiona na komunikatywną znajomość języka, bogate słownictwo, miła atmosfera. Zajęcia prowadzi przesympatyczny Argentyńczyk-Enrique...poza językiem poznajemy kulturę hiszpańską w różnych jej aspektach...po roku naprawdę wiele się umie...POLECAM!:)
czesc, ja chodze na lektorat hiszp. do instytutu hiszpansko-polskiego. grupy sa liczne bo chodza studenci z wszystkich mozliwych uczelni lublina (kilkaset osób) ale za to lektor jest rewelacyjny a kurs bardzo tani.
z panem Piotrem moze?
chodzilam do tego instytutu ale mi sie zbytnio nie podobalo, moze to nie koniecznie jest wina nauczyciela ale grupa byla taka sobie, teraz jestem w dialogo i nie moge narzekac:)
Hola. Ja chodzę do Euro Edukacji na Narutowicza. Super szkoła, małe grupy. Sporo nauki ale nasz wybór. Polecam.
hej,
co do dobrych szkol to nie pomoge ale definitywnie NAJGORSZA szkola jest IBERIA. Szkoda czasu i pieniedzy. Wiecie na czym polegaja zajecia w tej pseudo szkole? co drugie zajecia 'pan wlasciciel' puszczal nam film badz serial po hiszpansku, badz tlumaczylismy slowka!!!! przez 1,5 h! Takiego olewania ludzi ze swieca szukac. Nie mowiac o tym ze zajecia NIGDY nie zaczely sie punktualnie. A to 5 a to 7 minut.... Zenada. Nunca mas.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka