Curso intensivo-Alicante!

Temat przeniesiony do archwium
Hola.Słyszłał ktoś z Was może o szkole CI w Alicante?
Ja się tam wybieram w lipcu na Curso intensivo de Espaniol.Lokalizacja suuper-morze,plaża i góry:)Cena jest nawet ok-różne warianty.
Oye,A może ktoś też tam jedzie(np z Łodzi,ale niekoniecznie;)
hola!!!!
wybierasz sie na kursik z hiszpańskiego do Alicante, a możesz podać mi więcej szczegółów z jakiego bióra i gdzie to było załatwiane bo ja też mam zamiar się wybrać na takie szkolenie tylko zastanawiam się co wybrać; chciałam jechać do Bracelony ale słyszalam, że w Alicante też jest superowo:))).
Za kontakt z góry dzięki.
saludo!!!

oto mój e-mai l [email]
Ja się wybieram do Alicante, z tym że ja dopiero zaczynam z hiszpańskim. Szkołę znalazłam, teraz szukam transportu z Torunia. nie jest wcale tak tanio niestety..Początek kursu od 31 lipca

pozdrawiam
No tak,to fakt ,że ceny kursów bywają różne,ale zależy co za taką cenę się dostaje od organizatorów-a najlepiej jak można wziąć wszystko co się da i coś jeszcze:)
Z tego co wiem ta szkoła ma bardzo dobrą opinię,podpisane umowy z Uniwerkami i wykładowców z całego świata.Samo miasto jest fajne,i jest tam lotnisko.A do jakiej szkoły się wybierasz-może też C.Intracional?
Spodobała mi się szkoła Proyecto espanol
http://www.spanischkurs-alicante.com/de/index.shtml

Chyba na nią się zdecyduję. Na stronie http://www.spanishcourses.info/spanishcourses_ES.asp?ContenidoArchivo=http://www.spanishcourses.info/spanish/ci_alicante_1003_ES.asp&PaisID=64 nie widzę informacji o cenach zakweterowania..

Czym jedziesz do Alicante?

P.S. Mam nadzieję, że tam przynajmniej cieplej będzie..Chociaż zaczynam się obawiać skoro np. we Włoszech bardzo intensywnie pada :(
Co do tej szkoły-C.I.-to same dobre opinie słyszę(i to od kogoś kto już tam był-to ważne..)Ale kto wie...może znalazłaś coś lepszego,nigdy nie wiadomo?Zawsze warto porównać ofery.
Wybieram sie samolotem(tania linia)- bo to chyba najlepsze rozwiązanie.
Jeśli chcesz to napisz do [email] masz GG?
Ciao!
helo

wysłałam ci maila. Na gg możemy pogadać
Temat przeniesiony do archwium

« 

Życie, praca, nauka