szkoła hiszpańskiego w warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
już wiem, że dobre jest sin fronteras, ale czy cos jeszcze jest w warszawie godnego polecenia? dzieki za pomoc:)
Chyba nistety nie. Przeszlam chyba wszystko i moge polecic tylko Sin Fronteras - szanuja człowika tu no i nie ma maowy ze sie nie nauczsz!rnSaludos.K.
A jakie są kursy w Instytucie Cervantesa?
A jakie są kursy w Instytucie Cervantesa? CZY WARTE POLECENIA ?
Nowa szkoła http://www.thetower.com.pl/new/
tak właśnie myślałam. dzięki:)
Są kursy intensywne w wakacje: lipiec, sierpień, wrzesień i normalne - półroczne. Są 4 poziomy języka (A ma 3 semestry, reszta po 2). Ogólnie bardzo fajni lektorzy. Minusem jest to, że na zajęcia przychodzi zwykle 10-15 osób - czyli w porównaniu do Sin Fronteras znacznie więcej. Ale.. cena jest w tym względzie niższa, 850-890 zł. rnJeśli będę miała możliwosc (więcej czasu) kontynuowania nauki w tym roku.. to dalej pociągne w IC.rnpozdrawiam :)
Witam, a moze ktos z Was uczył sie w MOOSE? Bo ja mam zamiar sie tam zapisac, ale nie wiem jaka opinie ma ta szkola. Bede wdzieczna za info. Pozdrawiam!!
nie rob tego, podobnie jak omijajcie The Tower z daleka. wiem jakich lektorow tam przyjmuja. kazdego kto sie zglosi. a moose zatrudniaja takich ktorzy najmniej sobie zazycza za godzine.
Temat przeniesiony do archwium.