szkoły w Kielcach

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Chcialabym sie zapytac, ktora ze szkol jezykowych w Kielcach polecalibyscie (ew. odradzalibyscie :P) do nauki hiszpanskiego? Bo jest ich troche, a ciezko tak samej wybrac...
Z gory dziekuje za pomoc [;
Pozdrawiam
hm w Mkeju i Euroschoolu uczy ta sama dziewczyna-Kasia:)bardzo fajna serio i bardzo dobrze uczy.rok bylam w Mkeju a potem rok z nia w szkole mialam.a w Intercollegu uczy Ola z którą rok mialam prywatnie za to;)w porządku też.ale nie wie mjak wygladaja jej lekcje w szkole...emkeja nie polecam..kasia mowila ze euroschol lepszy.a i Salamanca.. no tam jest fachowa szkola i najdrozsza chyba przy okazji,ale nie wiem kto uczy.. suerte;) moje [gg] jak cos:)
Cześć, mogę ci polecić SALAMANCĘ bo sama się tam uczyłam hiszpańskiego w zeszłym roku i w tym roku też mam zamiar! bardzo mili i fachowi lektorzy, jestem bardzo zadowolona. a co do ceny to jeżeli porównać z innymi szkołami to w Salamance wychodzi taniej. ja płaciłam na raty i wcale nie było drogo :-). Nie warto zaczynać gdzie indziej bo itak tylko u nich mozna kontynuować. pozdrawiam. CHICA ;-) ([gg] )
hehe, dzieki za rade, chociaz juz zdazylam sie zapisac ... wlasnie do Salamanci :D kolezanka, tkroa tam chodzila i chodzi radzila, wiec poszlam sie z nia zapisac (;