Porto alegre czy Buena Vista ?? (kraków)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Proszę doradcie mi gdzie zapisać się na hiszpański w Krakowie. Waham się między porto alegre (Kraków, ul. Św. Gertrudy 7) i BUENA VISTA (ul. Urzędnicza 13) . Interesuje mnie poziom dla początkujących . Mam jeszcze pytanku czy po jednym semestrze w takiej szkole będę mógł dogadać się z Hiszpanami?? pytam bo chciałbym wyjechać w te wakacje do Hiszpani :)(w celach zarobkowych i nie tylko :)
el abanico !!!! :) ale nie wiem czy otwieraja od drugiego semestru tez gr. dla poczatkujacych..
Nie znam szkoły Buena Vista, ale osobiście polecam Porto Alegre. Kompetentni i sympatyczni lektorzy. W zimie na pewno będą nowe grupy dla początkujących (przynajmniej ja zaczynałam naukę od lutego). Z tego co pamiętam to po pierwszym semestrze umiałam przedstawić się, opowiedzieć co nieco o sobie, czyli co robie, co lubię, jakie mam plany itp., zapytać się o drogę, o ceny w sklepie czyli takie podstawowe rzeczy. Wszystko w czasie teraźniejszym. Na koniec semestru poznaliśmy podstawy jednego czasu przeszłego. Zatem jeśli uczysz sie systematycznie to masz szansę dogadać się po jednym semestrze, ale zapomnij o rozmowach na bardziej skomplikowane tematy :-).
polecam buena vista. ucze sie tam juz 2 rok i czuje sie tam jak w domu:) atmosfera jest naprawde bardzo przyjemna, ma sie wrazenie jakby wszyscy sie znali:) jesli chodzi o lekcje to nastawione sa na komunikacje, ciekawie i zabawnie zawsze:) no i filmy, slajdy, gotowanie... nie ma czasu na nude. polecam zapisanie sie na newslettera na ich stronie - bedziesz miec info o kazdej imprezie ktora organizuja i mozesz na nie przyjsc nie bedac studentem! a do tego mnostwo fajnych artykulow i reportazy.mam nadz ze sie zobaczymy:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa