Kontakt Espanol w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Stworzyłam nowy wątek, bo na starym nikt mi nie pomógł. Czy zapisy jeszcze trwają? Pytam bo się zagapiłam i boję się, że jest za późno. Dużo dobrego przeczytałam tutaj o szkole, postanowiłam spróbować. Proszę napiszcie u kogo najlepiej mieć zajęcia, na co zwrócić uwagę, czy jest ktoś kogo trzeba unikać? No wiecie takie najważniejsze informacje. Saludos.
Aha i słyszałam, że tworzony jest tam program kulturalny dotyczący hispanohablantes. Każdy się może załapać, czy jest tylko dla nielicznych? Proszę o szybką pomoc, bo luty się kończy a nie chcę zapisywać się w ciemno.
z tego co wiem to od tego tygodnia zaczely sie zajecia juz w drugim semestrze, ja chcialam sie zapisac ale zajecia mi kolidowaly z uczelnia. bylam w zeszlym roku i naprawde polecam. program kulturalny maja tez bardzo bogaty, zobacz sobie na www.kontaktespanol.pl. zalezy do jakiej grupy chcesz isc, moze jeszcze beda wolne miejsca. na poczatku musiusz zrobic test i oni cie zakwalifikuja, u mnie trafili z poziomem, wiecto tez jest u nich duzym plusem. Przejdz sie po prostu na pl.bernardynski to sie wszystkiego dowiesz :)
Ja pewnie nie trafię do takiej bardzo zaawansowanej grupy, bo uczę się dopiero 1,5 roku. Chciałabym dowiedzieć się jakiego polskiego lektora możecie mi polecić. W innej szkole przez rok uczyła mnie super nauczycielka po czym od tego roku miałam zajęcia z kobietą, która w ogóle nie potrafiła zachęcić mnie do nauki. Ciekawa jestem jak to wygląda w Kontakcie Espanol.
Hola Jovenes!:) Tak mowi do nas na zajeciach Beatriz...:) Mi sie podoba bardzo jej styl, i ją polecam bezustannie. No jeśli uczysz się 1,5 roku to mozesz jeszcze do nativa nie trafic. Ja w pierwszym semestrze bylam w grupie lektorki Gosi i bylo tez bardzo sympatycznie. Fajna, ale konkretna, sporo zadawala do domu. Kursik do rzeczy.
No a jesli chodzi o program kulturalny to sa ciekawe filmy i te spotkania rozne (na stronce Kontaktu cale info). Dostep do wszystkiego jest latwy, dla kazdego. Bilety tansze do kina jak sie kupuje w sekretariacie szkoły, więc naprawde spoko.
Ja sie trzymam Kontaktu juz jakis czas i mam nadzieje ze wkrotce zabraknie dla mnie poziomow ;) No, to jeszcze za chwile...;) Un ratito:)
Powodzenia!
Hola! Rzeczywiście mało słyszałam złego o Kontakcie, sama chodzę z mała przerwą (Sokrates w Hiszpanii) od jakiś dwóch lat. Jest przede wszystkim super atmosfera, moja pierwsza lektorka Ania była rozchichana ale i wymagająca. Uczą taką fajną metodą i to pomogło mi bardzo w Hiszpanii bo mimo że zajęło mi trochę przyzwyczajenie się, to nie miałam takich problemów jak ci, którzy mieli tylko te "wspaniałe" zajęcia na uniwersytecie w trzydziestoosobowych grupach i wkuwali podręcznik.. Teraz też wracam na kurs do Kontaktu i o ile wiem to na pewno jeszcze można się zapisać, można ewentualnie stracić jakieś jedne zajęcia z nowego semestru, ale jak już ktoś napisał, wystarczy się zgłosić do siedziby na Bernardyńskim i tam już wszystko powiedzą. Paru moich znajomych wciągnęłam do Kontaktu i opowiadali mi o innych lektorach i z tego co słyszałam to każdy inny ale i każdy fajny :) Generalnie bardzo kontaktowi i sympatyczni a to ważne!! Ja będę miała w tym semestrze zajęcia z Raulem i bardzo mi się spodobał na zajęciach próbnych! Spokój i poczucie humoru! Mam nadzieję że się dużo nauczę, bo (może dzięki Kontaktowi? :) bardzo polubiłam hiszpański i chcę się go porządnie nauczyć. Pewnie będę to robić właśnie tam bo mają wszystkie poziomy zaawansowania i przygotowują do tych wszystkich certfikatów. Saludos!!!
Baaaardzo dziękuję za pomoc. Udało się:) Zapisałam się gładko, choć trzeba przyznać że miałam fuksa, bo akurat było ostatnie miejsce w grupie która najbardziej mi pasowała. Besos dla wszystkich forumowiczów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia