Tanie kursy językowe w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. ;)

Jestem uczennicą klasy dwujęzycznej z wykładowym hiszpańskim. Za rok będę miała - podobno - wysoki poziom języka. Mimo to, zastanawiam się nad kursem językowym w Hiszpanii - być może takim, który przygotowałby mnie do egzaminu DELE. co o tym sądzicie? znacie jakieś dobre, choć nie cholernie drogie szkoły? myślałam instituto picasso; oferują całkiem fajne zajęcia dodatkowe... ale niestety, całość {kurs do DELE + zakwaterowanie} trochę kosztuje... ;/
Proszę Was o pomoc. ;)
www.naukajezyka.pl
tam trzeba wybrać nauka za granicą i dalej miasto, gdzie ma się znajdować szkoła :-)

Pozdrawiam
hmm, byłam na tej stronie. ale czy to jedyne wyjście? ;)
spróbuj ze strony http://estudia-espana.com ja za jej pośrednictwem byłam na kursie w Maladze i dostałam zniżkę na kurs ale nie był to kurs do DELE, generalnie z tego co przeglądałam wtedy w necie to kursy do DELE są zawsze droższe i w określonych terminach, saludos
Ja moge polecic szkle Proyecto Espanol w Alicante. Bylam w wakacje u nich i byla naprawde fajnie tu masz polska stronke, z ich oferta: www.alli.pl
tak, DELE jest zawsze droższe, już zauważyłam. :/ a za link dziękuję, zaraz sprawdzę. ;)
oo, dzięki za adres. ;) kursy dość ciekawe i nie drogie. a możesz opowiedzieć o wrażeniach? ;)
Wrazenia jak najbardziej pozytywne=D, po 4 tygodniach nie chcialo sie wracac=D jak masz jeszcze jakies pytania, chetnie odpowiem.
Pozdrawiam:)
hola blond seniorita, tu blond caballero:) bardzo ale to bardzo byłbym wdzięczny gdybyś mogła podzielić się wrażeniami z takiego kursu. wyjeżdzam tam, to już pewne, teraz tylko kiedy i z jaką firmą. wszedłem na strone alli.pl i rzeczywiście ceny są niskie i ... gdybyś tylko mnie przekonała to jeszcze dziś podpisze umowe z nimi. prosze odezwij się. [email] gg 7[tel]
maciek
Blond-seniorita, mam ogromną prośbę do Ciebie. W wakacje wybieram się do Hiszpani na kurs językowy najprawdopodobniej z "alli". Jeśli możesz to odezwij się do mnie na maila: [email] Mam kilka pytań dotyczących wyjazdu, a Ty mogłabyś mi pomóc. Pozdrawiam serdecznie. Papapa.
a więc opowiedz może jeszcze, bo widzę, że więcej chętnych jest. ;p
o jaaa, wrazen mam cale mnostwo, nie wiem od czego mialaby, zaczac;), pytajcie co was interesuje, albo piszcie na maila:)
Wszystkim,ktorzy chca sie uczyc hiszpanskiego w Hiszpanii polecam Escuela Oficial de Idiomas, to cos w rodzaju szkoly panstwowej, jest w kazdym wiekszym miescie. Kursy sa tanie i na wysokim poziomie, zarowno w trakcie roku i w czasie wakacji, tzw. intensivo.Jedynym minusem jest duza ilosc chetnych i ograniczona ilosc miejsc wiec trzeba przejsc przez losowanie i miec szczescie;)
Polecam i pozdrawiam:):)
Czy jest możliwość połączenia pracy wakacyjnej z nauką na takim kursie?
mam pytanko w jakim wieku sa najczesciej osobie jadace na taki kurs i czy moga byc osoby niepelnoletnie chodzi mi o te co sa na stronie www.alli.pl
spróbuj ze strony http://www.estudia-espana.com ja za jej pośrednictwem byłem na kursie w Granada i dostałam zniżkę na kurs. ALLI tam nie ma ale polecam EuroEstudios Granada :)
ja polecam kursy jezykowe ktore mozna wybrac na stronie www.spanish-training.org
Bylam z nimi juz w Maladze i Barcelonie i na pewno na tym nie skoncze. Dobra organizacja, szkoly do wyboru w kilkunastu miastach i masa zajec dodatkowych. Pozdr.
Szybko potrzebuje pomocy !
Jestem w miescinie 30km od Barcelony jako aupair:-)
Chcialabym zapisac sie jak njaszybciej na kurs hiszpanskiego, mozliwie znalezc jeszcze jedna prace, bo jestem wolna codziennie do godziny 17stej..i byc moze wypasc z kims czasem na impreze do Barcelony=)
Jezeli macie jakies pomysly, dajcie mi znac na miala!
pozdrawiam.
Hejka :) ja adnosnie tych kursow ze strony alli.pl sa tam rozpisane tylko terminy na 2007 rok. Czy na 2008 trzeba jeszcze czekac czy moze lepiej skonsultowac sie bezposrednio z tym biurem w celu terminow czy beda moze one takie same jak w 2007? dajcie znac jesli wiecie :) z gory dzieki!
Hejka :) ja adnosnie tych kursow ze strony alli.pl sa tam rozpisane tylko terminy na 2007 rok. Czy na 2008 trzeba jeszcze czekac czy moze lepiej skonsultowac sie bezposrednio z tym biurem w celu terminow czy beda moze one takie same jak w 2007? dajcie znac jesli wiecie :) z gory dzieki!
ktoś był na kursie ze strony http://www.spanish-training.org/? chciałabym sie na niego wybrać w te wakacje ale chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej szczegółów od kogoś kto już tam był ;) mój mail: [email] :))
Czy wybiera się ktoś może w te wakacje na kursik jakiś do Hiszpanii? bo ja właśnie poszukuje kompana do takiej podrozy. Bylam juz w zeszlym roku na kursie w Alicante i chetnie bym powtorzyla, no ale jednak milej by bylo z kims tam poleciec:) jesli ktos chetny [email]
hej!ja wybieram sie na kurs do Barcelony z estudiaespana. Zajecia zaczynaja sie 30.06 i do konca lipca trwaja. Lece tam sama, wiec bardzo bym sie ucieszyla gdyby ktos jeszcze na taki kurs sie wybierał:) moj e-mail: [email]
Witam ja mam troszkę inne pytanie. Chce bardzo jechac na kurs jezykowy do Hiszpanii, ale chcialabym znalezc jakies tanie kwatery. Kurs sam w sobie troszke kosztuje, chcialabym na nim byc jak najdluzej dlatego wolalabym zainwestowac kaske w kurs niz w zakwaterowanie czy dojazd...macie moze jeakies wskazowki??Czy ktos jeszcze ma podobny problem?pozdrawiam!! prosze o odpowiedz!!
wita, chciałam jechac na ten kurs z Alii, ale stronka juz nie dziala, czy cos sie zmienilo, nie organizuja juz oni kursow.
pozdrawiam.
Wyglada na to ze skoro stronka nie dziala juz sie tym nikt nie zajmuje.
Hej! Wybieram się na kurs językowy do Alicante ( Proyecto Espanol ). Jednak mam problem ze znalezieniem w miarę tanich biletów lotniczych... Cena w 2 strony wynosi ok.1000 zl!! Sumując tę kwotę z kursem i zakwaterowaniem..wychodzi astronmiczna cena:/ . Czy ktoś może zna naprawdę tanie linie lotnicze (do Alicante)?
Chyba jedynymi liniami oferujacymi bezposrednie polaczenie Warszwa-Alicant jest Norwegian i cena w obie strony to wlasnie ok 1000zl.
Polecam linie lotnicze Ryan Air ----> ryanair.com
Za bilety do Boloni(Włochy) zapłaciłam 2dychy/1os :)
Temat przeniesiony do archwium.