Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 107
poprzednia |
Cześć wszystkim! Wybieram się na kurs hiszpańskiego do Hiszpanii i szukam najlepszej opcji. Czy ktoś był może na takim kursie, jak wrażenia? Chciałabym pojechac gdzieś na południe lub do Santiago, ale to zalezy od kosztów.
Saludos!
hej, ja też w tym roku chciałam wybrać się na kurs do Hiszpanii i szukam towarzystwa, bo razem zawsze raźniej.
Myślałam o Andaluzji właśnie albo o Salamance, tak 2-3 tyg.
witam a w jakim terminie się wybierasz?
w sumie nie mam planów konkretnych także jestem otwarta na propozycje :)
myślałam o sierpniu lub początku września
A macie moze juz wybrana szkołę?? bo ja ciagle sie waham...
świetnie, ja myslałam o 2 ostatnich tygodniach sierpnia, może Alicante, też jeszcze nie wiem jaka szkoła.
myślałam o Academia Isla w Salamance, ale jak będą chętnie na Andaluzję to też mi pasuje :D
rozważałam jeszcze opcję: 2 tyg kursu i 1tydz samego pobytu, zeby pozwiedzać itp., ale nie wiem czy da się to tak załatwić :)
miimii, proszę odezwij sie na maila, lub podaj swijego [email]
Ja własnie sie waham pomiedzy Granada a Malaga. Najchetniej wybralabym Malage ale szkola ktora wybralam nie odpowiada...
jak dla mnie Malaga i Grenada też ok, zależy od cen i połączeń samolotowych
Jak podejmiecie decyzje gdzie i kiedy jedziecie na kurs to dajcie znac. Ja już zdecydowalam się na Malage:)
a na którą konkretnie szkołę? możesz podać linka?
Rozwazam szkołę La Brisa albo Malaca Instituto. Podobają mi się ich oferty. Przydałaby sie jeszcze opinia kogoś kto już był tam na kursie no ale niestety nikt się na ten temat na forum nie wypowiedział jak do tej pory.
przeglądnęłam oferty tych szkół, drogo troche, ale może być fajne
a skąd jesteś?
To fakt jest drogo :( ale mam nadzieje ze cena choć troche gwarantuje jakiś możliwy poziom. Jeszcze decyzji co do szkoły nie podjęłam. Jestem z Łodzi a ty??
no powiedzmy że mogę lecieć z Krakowa lub Katowic :D
a wybrałaś już szkołę?:)
hej, w sezonie wakacyjnym i o tej porze to juz ciezko dostac jakies fajne cenowo bilety. w kazdym razie ja kupilam bilet z krakowa przez londyn do malagi z british airways, za cos ponad 500 zl. (w jedną strone). Jak patyrzylam, to poza sezonem ta cena spada do 200zl.

pozdrawiam
właśnie jeszcze się nie zdecydowałam
mam teraz sporo pracy i nauki i żywcem nie mam czasu żeby usiąść i przeglądnąć oferty
Dajcie znać jak już wybierzecie szkoły:) jak myślicie, upał w Maladze we wrzesiu jest do przeżycia? sprawdzalam srednie temperatury we wrzesniu ale jakos mnie to nie przekonuje ze bedzie do przezycia;)
hehe, lepiej we wrześniu niż w sierpniu :D
jakby co, zawsze można posiedzieć na plaży ^^
hmmm no mam nadzieje ze będzie chłodniej i jakoś wytrzymam:)) bo oczywiście jade sie UCZYC:)))
Cześć! Ja wysłałam zapytania do estudia-españa, ale nie wiem jeszcze którą szkołę wybrać? Zastanawiam się nad enforex lub mediterraneo, bo mają akredytację Instytutu Cervantesa, a tam się obecnie uczę. Poza tym podobaja mi się ich oferty. Nie wiem tylko czy można mieć 2 tygodnie w jednym miejscu, a 2 w innym np. w Grenadzie i Santiago de Compostela.
Przejrzałam właśnie ofetrę Enforex, nawet mi się podoba, ale raczej obstawałabym przy Salamance. W Maladze są dopłaty za sezon i wychodzi strasznie drogo, Granada jeszcze mogłaby być, ale podobno strasznie gorąco w lecie :D
Z Malagi wybrałabym AIFP, wiem, że kiedyś rozwiązałam test on-line i na drugi dzień mi odpisali
Ale rezerwuje się bezpośrednio u nich? Kiedy się wybierasz na kurs? W estudia -espana dają zniżki i można sobie porównać ceny. Jest kilka wpisów na ten temat na forum.
Nie, rezerwować chciałam przez estudia-espana, ale jeszcze nie poczyniłam żadnych kroków ku temu :P
czekam aż ktoś się znajdzie chętny, bo sama nie chcę jechać
co do terminu to tak między 15.08 a 25.09 na 2-3 tyg
Ja też jadę sama. A skąd jesteś?
Mogę leciec z Katowic lub z Krakowa
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 107
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia