czekać czy ryzykować

Temat przeniesiony do archwium.
problem jest taki: od października idę na kurs językowy i zastanawiam się czy już się zapisać-będę miała możliwość wyboru godziny i dnia kursu, bądź też zaczekać na ewentualną zniżkę (która wcale nie musi nastąpić... pytałam o nią, ale narazie nic nie wiadomo). Chodzi o szkoł El Abanico w Krkowie, jakieś przemyślenia?
Zależy.

Jeżeli zależy ci na serio na tej zniżce, to ryzykuj i poczekaj. Jednak nie uważam, by było to więcej niż 15% procent ceny.

Jeżeli ważniejsza wydaje Ci się nauka hiszpańskiego o wygodniejszej dla Ciebie porze, nie wahaj się i od razu zapisuj. Nie jestem do tego pewny, czy ta szkoła, o ktorej mówisz, będzie przyjmowała uczniów po obsadzeniu wszystkich miejsc (możesz się w ogóle nie załapać).

Un salud.
czy ja wiem czy taka wielka zniżka będzie? W El Abanico stali kursanci mają zniżkę 10&( albo nawet 5% bo już nie pamiętam) więc nie wydaje mi się żeby nowi mieli jeszcze wyższe zniżki
Nie orientuję się w zniżkowej materii... 15%, 10%, 5%? To tak czy siak przecież nic. :)

Więc do autorki wątku: zapisuj się we wrześniu!
zapisałam się teraz... dla 65 zł (10%) to chyba nie warto ryzykować, że nie będzie dla mnie miejsca we wrześniu, dzięki za odpowiedzi ;)
De nada, chica. :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa