Buenos Aires w poznaniu- dawajcie opinie

Temat przeniesiony do archwium.
skonczylam kurs w tej szkole i musze powiedziec ze naprawde mi sie podobalo:) poczatkowo nie bylam przekonana- maciupenka szkolka (nie to co empik) ale fakt ze sa zorientowani tylko na hiszpanski chyba dobrze im sluzy. Facet co ja zalozyl (pol-argentynczyk :D ) naprawde dobrze dobiera sobie lektorow. teraz chce isc na kontunuacje, troszke zdrozalo ale trudno chyba sie oplaca :)
A mogłabyś napisać coś bardziej konkretnego? Akurat jestem z Poznania i o tej szkole jakoś nie słychać, nie licząc wpisów założyciela na forum jakiś czas temu. A właśnie trwa sezon walki o klienta (ucznia)Wiadomo, że kilogramy ulotek i metry bannerów profilinguy czy empiku nie świadczą o tym, że tam warto się uczyć, dlatego ciekawi mnie opinia kogoś, kto naprawdę był na kursie w BA. Co Ci się podobało? Dlaczego tak ja zachwalasz?
Jeśli nie ma darmowych lekcji próbnych to w takie kursy lepiej się nie pkać
..pchać..rysiu pysiu..pchać
Witam,
również dużo dobrego słyszałam o tej szkole, małe grupki, dobrzy lektorzy, znajomi polecali, pozdrawiam :)
A ty Agata dalej robisz z ludzi idiotow? Daj juz sobie spokoj.
Ich adres: http://www.buenos-aires.pl/o_nas/

Prowadzą kursy wakacyjne.

P.S. Fiolet a ty z czym masz problem, bo nie bardzo rozumiem..
Pozdrawiam :)
Najpierw ten pol-argentynczyk powinien nauczyć się języka hiszpańskiego a później brać za naukę innych
Również polecam tę szkołę, dużo się nauczyłem, zajęcia w centrum Poznania, miałem szczęście do grupy (młodzi, sensowni ludzie), co do lektora to nic złego powiedzieć nie mogę, kompetentny z doświadczeniem.
Hola, właśnie jestem przed podjęciem decyzji, którą szkołę wybrać, zastanawiam się nad kontaktem oraz BA. Z tego co się dowiadywałem to zajęcia w BA zaczynają się już 7 września. Ciężka decyzja..czy ktoś z was również wybiera się do tej szkoły?? Ceny mają całkiem sensowne.
Planuję zapisać się do nich na kontynuację, mam nadzieję, ze tym razem też spiszą się na medal..pozdr :)
Temat przeniesiony do archwium.