Kurs intensywny Wrocław-ktoś chetny?PILNE!

Temat przeniesiony do archwium.
¡Hola!
Poszukuję osób chetnych na kurs intensywny miesięczny hiszpańskiego (60 h czyli taki standardowy semestr w miesiąc) w Empiku? Brakuje nam jednej osoby :-/ Poziom 3 - czyli od początku VEN NUEVO II (generalnie dla osób które przerobiły pierszą część książki dowolnej metody: VEN, PRISMA etc). Cena normalna 605 zl, ale jeśli się zapisujesz potem na kontynuację – czyli na kolejny poziom 4 (pierwszy semestr - zimowy) i 5 (drugi semestr-letni) już w trybie normalnym w roku szkolnym to ten kurs wakacyjny masz gratis. Kurs standardowy na poziomie 4 i 5 będzie prowadził wykładowca z iberystyki na uniwerku i z instytutu DELE z Akademii Ekonomicznej – native speaker zresztą.

Cena kursu rocznego standardowego – 2200 za cały rok – w sumie może sie wydawać drogo, ale pojedyncza lekcja wychodzi w całkiem przyzwoitej cenie, zwłaszcza jeśli sie doda ten kurs intensywny (w sumie dwa semestry regularne po 60 h plus ten intensywny - 60 h, to razem 180h w tej cenie czyli ok 12 zl za godzinę).

Może ktoś jest zainteresowany, lub zna kogoś, kto byłby zainteresowany? :-)
A co to jest za poziom? Sredniozaawansowany? Ja bym była zainteresowana, spędziłam kilka miesięcy w Hiszpanii, gdzie zobiłam poziom inicial II, wg. ich terminologii, nie wiem jakie to ma przełożenie. Ile to jest zajęć tygodniowo?
Belleimage
Sprawdziłam na stronie instytutu cervantesa, że poziom inicial II to A2 - czyli taki, że akurat pasowałby Ci ten kurs :-)
Ten miesiąc intensywny to zajęcia 5 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne, potem od października możesz zacząć juz normalny standardowy kurs - 2 razy w tygodniu po 2 h lekcyjne.
Jeśli sie zdecydujesz to po prostu podejdź do Empiku (plac Teatralny) i powiedz, że interesuje Cie kurs intensywny, poziom 3, wrzesniowy (ewentualnie z kontynuacją już w roku akademickim na poziomach 4 i 5.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia