Hiszpanski ala CALLAN w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Chcialbym sie zapisac od zera na nauke hiszpanskiego w Warszawie metoda ala Callana, czyli jak to gdzie nie gdzie nazywaja "szybkiego mowienia", espańol rapido, czy jeszcze podobny sposob. Mam zamiar wyjechac w ktoryms z kolejnych semestrow w ramach Erasmusa do Hiszpanii (najprawdopodobniej politechnika w Walencji) i zalezy mi wlasnie na w miare szybkim nauczeniu sie w jakims srednim zakresie mowienia i porozumiewania sie (bo z tego co wiem to angielski u nich kuleje i nie da rady sie w nim najczesciej dogadac).
Udalo mi sie znalezc jak narazie trzy szkoly oferujace tego rodzaju kursy:
-AKN (Akademia Nauki) akn.pl
-Bokano bokano.pl
-GB English gbenglish.pl
Te dwie ostatnie nazywaja to wlasnie dokladnie metoda callana, rowniez w przypadku hiszpanskiego, ale sa bardzo drogie... (1h lekcyjna 18-20zl).
AKN nazywa to z kolei "szybka nauka mowienia" i z ich opisu wynika ze to cos wlasnie na wzor metody Callana. U nich ceny juz duzo nizsze, (2x taniej) bo 20zl za jedna lekcje (2h) i grupa do 6 osob. Na forum jezyka angielskiego znalazlem tez pozytywna opinie o tej szkole.
Czy mial ktos z Was jakies doswiadczenie w nauce hiszpanskiego tego rodzaju metoda, lub moze uczeszczal na taki kurs do ktorejs z tych szkol, a moze jakiejs innej ktora prowadzi w Warszawie kursy metoda rodzaju Callana?
Bede wdzieczny za informacje i opinie
Pozdrawiam Bartek
Zobacz Metodą Speak.pl Hiszpański 4x Szybciej www.speak.pl
posłuchaj

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka