hiszpański w Szczecinie!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos mógłby mi polecic dobra szkołę/kurs języka hiszpańskiego w Szczecinie?
no cóż, jak ja się zaczynałam uczyć to jeszcze godna polecenia była Salamanca, ale obecnie odradzam. Już przy 3 roku korzystania z ich usług zrobiło się tam nieciekawie, w takim sense że wtedy szkoła obrosła w uczniów, a nauczycieli są braki, przez to albo ma się zajęcia z przemęczonymi Polkami (bo grup jest za dużo), które albo nie są zainteresowane tematem, albo same hiszpański umieją tak sobie (jest dziewczyna która uczy się zaocznie hiszp i uczy w Salamance przy tym robi "piękne" błędy językowe) albo nativami-olewaczami którzy pracują tam już tak długo i mają dobre kontakty z szefostwem więc nie muszą się przygotowywać do zajęć, lub z nativami których się zwabia na rewelacyjne warunki, a potem robi się przekręty więc szybko rezygnują.
Radziłabym się zastanowić nad podjęciem tam nauki, nie są to moje obserwacje jedynie, ale i fakty które przekazywała nam kadra "po godzinach" z racji że byliśmy długodystansową grupą i zdążyliśmy się z nimi zaprzyjaźnić. Na koniec dodam że z mojej ok 12 osobowej grupy która siedziała 2,5 roku na semestr przed DELE zostały 2 osoby...reszta porezygnowała na rzecz prywatnych zajęć.

Co nie zmienia faktu że mają monopol i tak naprawdę chyba nie znajdziesz lepszej szkoły z hiszpańskim.
Tez mam problem ze znalezieniem dobrej szkoly z hiszpanskiem. Odradzam Profi Lingua - duza grupa , nudne zajecia, Efekt Lingua i English Unlimited- monotonne zajecia + niewykwalifikowana kadra.
Osatnio powstala szkola Dejavu specjalizujaca sie w jezykach romanskich i jej oferta dosyc ciekawie brzmi wiec sie chyba zdecyduje .
Link do szkoly: http://www.dejavu.szczecin.pl/
Najlepsza szkola moim zdaniem do nauki j. hiszpańskiego to Effekt, jest tam nauczycielka z pasją, fajnie sie chodzi.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego