ESTUDIA-ESPANA

Temat przeniesiony do archwium.
HEJKA! Zapisałam się na kurs z Estudia-Espana, jestem w trakcie wpłacania zaliczki ale... powiedzcie mi, bo naszły mnie wątpliwości czy to nie jakaś kicha i oszustwo ? Jak można sprawdzić taką firmę? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
oczywiście mam namyśli kurs hiszpańskiego w Hiszpani :)
tez jestem w trakcie zalatwiania wyjazdu z estudia espana i wydaje mi sie ze to uczciwa firma bo z tego co wiem to sporo osob korzysta z jej posrednictwa i sa zadowoleni :)
Hej, zupelnie niepotrzebnie sie martwisz jesli chodzi o estudia espana. Ja jechalam przez nich do Walencji w tym roku do szkoly AIP i wszystko bylo calkowicie ok- oni zalatwiali wszystkie formalnosci z ta szkola w hiszpanii- ja tylko musialam wyslac im zgloszenie z danymi i wplacic depozyt przed kursem a reszte na miejscu bezposrednio w szkole. Caly koszt wyniosl mnie mniej niz gdybym rezerwowala kurs bezposrednio w szkole - zaplacilam ok 50 EUR mniej. Pozdrawiam, w razie pytan - pytaj smialo! :)
A ja też moge pytać.Masz może gg to bysmy sobie pogadały o tej szkole
pewnie - moje gg to 3056131.
A czy ktoras z was mysli moze o wyjezdzie w wakacje do barcelony? ;)
No ja myśle:)
Hej :-)
Dzięki wielkie za odpowiedż!
Wyjeżdżam w końcu na Malagę z koleżanką :-) Z góry przepraszam że nie odpisuje na maile ale jestem w mieście gdzie studiuję i nie mam tu internetu ;-( Postaram się w najbliższym czasie nadrobić zaległości.
Buziak :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Sólo en español