I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norw

Temat przeniesiony do archwium.
Czy uczyl ktos sie w tej szkole? albo ma znajomego?

Bardzo mi zalezy na czyjejs opini, bo bardzo bym tam chcial isc i niewiem co i jak..
Mam do Bydgoszcza bardzo daleko, i slyszalem ze sa tam internaty ;> niewie ktos w jakiej cenie? czy tanio jest dla przyjezdnych?

atmosfera w szkole itd;
I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy

cala nazwa sie niezmiescila,,

wiec jak? pomoze ktos?
widze nastepna osoba do norwida idzie :D
ostatnio wlasnie pisalam z Estrellą na temat tej szkoly.. :)
powiem Ci tak samo jak mowilam Estrelli...
moja nauczycielka ma syna w 3miescie w szkole z internatem i placi za niego 400 miesiecznie razem ze wstepem na jakas specjalna sale do pilki noznej. wiec z racji tego ze bydgoszcz mniejsze miasto to powinno byc chyba taniej ;p

btw. 25 kwietnia sa dni otwarte I LO. :) juz jestesmy z Estrella umowione, moze tez przyjedziesz ? :D
xD he olvidado una cosa ;p
szkola nie ma internatu ale ma miejsca w bursach. pisalam juz z dyrektorem.. ;p jeszcze niedlugo wysle do niego maila z zapytaniem o ceny tych wlasnie burs, wiec jesli chcesz to moge Cie powiadomic. :) albo najlepiej odezwij sie na gadu to pogadamy :D

salu2! :D ;*
to Super,, a ja Chyba cie znam, z Paulina wybierasz sie na dni otwarte?

ale niestety ja mam bardzo daleko, i tak jezdzic sobie niemoge :/ najwyzej wy mi potem sprawozdanie zdacie?

i co do bursow to chyba strasznie drogie niebeda?

bardzo bym chcial tam isc, tylko wiesz.. Ciezko sie dostac, a u mnie z ocenami za dobrze niejest :/

oczywiscie zaklikam na GG ;)

el monton besitoss ;**
tylko ze ja nr nie podalam xDD
615445 :) teraz do konca tygodnia jestem w domu bo choruję, więć mozna mnie spotkać o różnych porach dnia ;p wiec pisz kiedy chcesz, najwyzej pozniej odpisze :) :D
Temat przeniesiony do archwium.