nowa strona Estudia Espana

Temat przeniesiony do archwium.
hej, nie wiem czy zauwazyliscie ale Estudia Espana ma nowa strone intrnetowa... wlasnie dzisiaj zobaczylam..dobrze zrobili, w koncu mozna zobaczyc wiele szkol w 1 miejscu!, pozdrawiam
a jaki jest link do stronki?
taki sam jak poprzedni - www.estudia-espana.com
Polecasz tą stronke i te szkoły?Pewnie kursy prwadzą w j.angielskim i hiszpańskim?
tak ,oczywiscie polecam ich! Zarezerowowalam przez nich kurs w szkole AIFP w Maladze w polowie lipca i dostalam 10% znizki na kurs. Z tego co wiem, to zajecia odbywaja sie tylko po hiszpansku....jakby byly po angielsku to mijalyby sie z celem, w koncu nie kazdy zna angielski. A Ty tez sie wybierasz na kurs do Hiszpanii??
była taka opcja,ale za slabo zna sie jezyk i są obawy ze sie nie zrozumie tego co mowia na lekcji,wole pojechac w celach turystycznych,ale samemu strach i nudno.
Moja kolezanka jechala w zeszlym roku do Escuela Mediterraneo i byla na kursie od podstaw. Z tego co mowila, wszystko bylo po hiszpansku, ale bylo to w taki sposob przedstawiane, ze osoby w grupie wiedzialy o co chodzi (duzo opisowo pokazyali). Wynika to chyba z tego, ze tacy nauczyciele sa wyszkoleni zeby uczyc hiszpanskiego od podstaw nie uzywajac innego jezyka do tlumaczen, a zarazem zeby ludzie wiedzieli co jest grane;)
myslisz że sie dużo nauczyła?
Sorki, ze tak pozno pisze, ale musialam sie z nia skontaktowac;)Z tego co powiedziala, to duzo wyniosla . Byla na 6-tyg. kursie od podstaw, i pod koniec kursu,jak byla w jakiejs knajpie to nawet prowadzila rozmowy z barmanami;) Takze bardzo duzo wyniosla z tego kursu, potem kontynuowala nauke w Polsce w szkole jezykowej juz w grupie dla sredniozaawansowanych.
No to super.Widać że ma zdolności językowe:)
ile należy najpierw wpłacić zaliczki? proszę o odpowiedź (za kurs i lokum
)
Ja płaciłem depozytu ok. 15% całej kwoty ale mysle, że zależy to od typu kursu i zakwaterowania.
Pozdr.
boje sie ze wiekszośc tych szkół to naciągacze.
strona rzeczywiscie przyjazna;) a do Veo- nie wiem o jakich naciagaczach mowisz, Estudia-Espana z cala pewnoscia do nich nie nalezy! Jechalam raz z nimi, wszystko zalatwili,pomogli i jakos zadnego "naciagactwa" w tym nie bylo- a na dodatek zaplacilam mniej za kurs niz gdybym rezerwowala bezposrednio w szkole! Poczytaj sobie rozne wiadomosci na forum, estudia byla wspominana wiele razy i z tego co ja przynajmniej czytalam, jakos nikt na nich nie narzekal, a wrecz odwrotnie!
Hej, czy ktoś z was faktycznie wyjechał na kurs z estudia espana? Wpłaciłam zaliczkę ponad tydzień temu i od tamtej pory się do mnie nie odzywają, napisałam do nich maila i nic, nie wiem co mam robić, mam już bilet na samolot którego nie mogę zwrócić :(
tak, spokojnie, ja jestem wlasnie na kursie zalatwianym przez estudia-espana w Alicante, ja tez sie martwilam jak nie odpisywali kilka dni i tez mialam juz bilet, ale wszystko poszlo dosc sprawnie :) takze mysle ze w Twoim przypadku bedzie tak samo, powodzenia :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego