Dobra szkoła.

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję jakiejś dobrej i nie za drogiej szkoły językowej (oczywistym jest że interesuje mnie nauka hiszpańskiego:D) w Warszawie. Najchętniej w okolicach Ursynowa. Ktoś mógłby mi coś polecić:):)?
to co prawda nie okolice Ursynowa ale blisko metra - Machina Edukacyjna. znajomi mi polecili i to byl dobry wybor. Przede wszytskim trzymaja wysoki poziom i nie ma sytuacji ze np jeden lektor jest gorszy od drugiego. Jak dla mnie to tam pracuja po prostu ludzie z pasja i to sie przeklada na zajecia i na to co my jako studenci wynosimy z tych zajec:] co do innych skzol sie nie wypowiadam bo od poczatku ucze sie hiszpanskiego w Machinie
zgadzam sie, lektorzy sa ok
Ja też chcę zapisać się do Machiny Edukacyjnej. Zastanawiam się tylko czy na kurs standardowy czy może wybrać Dos En Uno. Dziś na stronie Machiny znalazłam o nim info. W grupie początkującej można zrobic 2 semestry w 1. Chociaż kurs bardziej skierowany jest do filologów, lingwistów to może zapiszę się właśnie na niego - z angielskim poszło mi łatwo, więc może warto :))
heja, żeby zapisać się na ten kurs musisz najpierw zdać test predyspozycji...a jak już zdasz to jasne że lepiej zrobić 2 semestry w kilka miesięcy niż w rok:)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia