jaka szkoła w hiszpanii dla czterdziestolatków??

Temat przeniesiony do archwium.
witam, czy są tu jakieś mocno "dorosłe" osoby, tzn. 40 latki, które były lub wybierają się do Hiszpanii na kurs? Jeśli tak, to chciałabym się dowiedzieć jaka szkoła specjalizuje się w kursach dla takich podstarzałych fanów tego języka. Z tego co zauważyłam większość kursów jest dla młodzieży. Pozdrawiam,
Wiola
czy są kursy organizowane tylko dla 40latków nie wiem, ale wątpie, że jest coś takiego. Generalnie na kursy w szkołach hiszpańskich przyjeżdżają ludzie w różnym wieku, jak byłam rok temu w Alicante na kursie to w mojej grupie była pani po 50 (polka) byli ludzie po 30 i mieli też po 18 lat, więc grupy są z reguły mieszane i nikt nie ma z tym większych problemów ;)
ogolnie grupy nie sa dzielone ze wzgledu na wiek. zdarzalo ze ze w moich grupach byly osoby o 16 do 50-kilku lat, ale przegladajac oferty na estudia-espana znalazlam kursy 50+.
ja tez uwazam, ze na kurs moze pojechac kazdy...potem dzieli sie osoby na grupy wiekowe i na rozne poziomy zaawansowania...ja polecam kurs w Kordobie....z tego co sie orientuje to sa jedne z tanszych kursow....Andaluzja jest Boska....no i jeszcze nie spotklam milszych ludzi niz kordobianczycy
zajecia sa bardzo profesjonalne...prowadzone ja przez profesorow z Uniwersytetu w Kordobie....uczysz sie praktycznie caly dzien...najpierw na zajeciach a potem praktykujesz z nativami, rodowitymi hiszpanami, ktorzy codziennie orgazniuja co czas i oprowadzaja po miescie, opowiadaja i zapoznaja z kultura tego kraju...tak wiec mozesz sie uczyc praktycznie caly dzien...
wejdz na strone www.languages.fundecor.es
albo mozna do mnie napisac: [email]
Pozdrwiam

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka