Kurs w Maladze

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

planuję latem wyjechać na kurs językowy z Estudia-Espana do Malagi, interesuje mnie taki minimun 4 tygodniowy. Pisałam do nich i dostałam kilka ofert, z ktorych wybrałam szkołe AIFP Malaga. Kurs kosztuje 386 euro za 20 godz tyg. (z rabatem 10%) plus 409 euro za zakwaterowanie. Nie aż TAK duzo...(?) :)

Może ktoś z Was również sie tam wybiera? Byłam już na kilku takich wyjazdach i teraz myślałam o Maladze.
Hola,
Jesli chodzi o kursy jezykowe w Hiszpani to ja bym ci polecila kursy w Kordobie....to tez Andaluzja a z tego co sie orientuje to sa ta kursy jedne z tanszych....wejdz sobie na strone www.languages.fundecor.es
Sa ciekawe te kursy poniewaz oprocz codziennych zajec kazdy z uczestnikow ma do towarzystwa stypendyste hiszpanskiego nativa, z ktorym mozesz rozmawiac po zajeciach, praktykowac hiszpański i ktory ci pokazuje miasto i zapoznaje cie z kultura Hiszpani i Andaluzji.
Poza tym Kordoba jest super miastem...wprawdzie nie lezy nad morzem ale masz blisko do malagi, granady, sevilli i cadizu...okolo 1,5 do kazdego z tych miast....
Naprawde polecam
Hej :)
Ja tez planuje wyjazd do Hiszpanii na kurs jezykowy, tylko obstawiałam bardziej Walencję, ale rozwarzam Malagę też- muszę trochę o niej poczytać :)
Skłaniam się ku kursom organizowanym przez Enforex bo jest sprawdzony, znajomi byli i bardzo sobie zachwalają własnie Walencję.
Natalia, Estudia-Espana daja 10% rabat w Enforex dla kurs 4tyg.
Hej, jestem zdecydowana na kurs w Maladze ok 17 sierpnia na całe 4 tygodnie. Nigdy nie byłam na takim kursie, więc zależałoby mi na obecności kogoś z Polski, najlepiej jakiejś dziewczyny, która oprócz nauki lubi dobrą zabawę ;p :)
Podaje swój emal i prosze piszcie, zeby jak najszybciej zabookować wspolnie jakis dobry kurs. [email] :) pozdrawiam !!!
ja bylam na kursie intensywnym w maladze i jestem bardzo bardzo zadowolona. super kurs i swietni nauczyciele. szkola jest sredniej wielkosci, wiec wszyscy sie znaja i atmosfera jest na prawde rewelacyjna. szkola ma basen, duzy ogrod i polozona jest 2 minutki od plazy! za darmo mozna uczestniczyc w lekcjach nt. kultury hiszanskiej, organizuja lekcje salsy tez za darmo, wymiany jezykowe, zwiedzanie miasta itd. Malaga jest przesliczna, a ze polozona jest bardzo blisko innych miast w andaluzji, to zwiedzilam jeszcze granada, cordobe, seville i ronde. szkola nazywa sie malaga si - tu masz ich stronke www.malaga-si.es dostalam od nich ostatnio wiadomosc, ze oferuja znizki 40 euro na kursy na tydzien i zakwaterowanie 2x1. Pracuje tam polka w administracji, ktora mi bardzo pomogla i doradzila i jakos mi tak raznej bylo bo pojechalam sama. jak macie jakies pytania, piszcie.
hej, mozesz podac maila aby się z Tobą skontkatować w celu uzyskania jakiś informajci bo tez jestem zianteresowana malagą! Pozdrawiam:)
jasne. moj mail: [email]
Wybiera się ktoś do Malagi w lipcu lub sierpniu na 2 tygodnie?
hej jeśli wybiera się ktoś na kurs do Malagi w sierpniu, dajcie znać - ja jadę na 4 tygodnie do szkoły Debla:)
Mój mail: [email]
Witam. Ja chciałabym wyjechać na 4tyg. kurs na Teneryfę lub Majorkę. Nigdy wcześniej nie byłam na żadnym kursie. Bardzo proszę o rady i opinię. Od kilku miesięcy sama uczę się hiszpańskiego i mój poziom jest początkujący, dużo pracuję więc nie mam wile czasu. Planuję miesięczny urlop we wrześniu lub październiku. Może ktoś już tam był i wie jak to wygląda od wewnątrz? Czy wszyscy nauczyciele mówią po hiszpańsku? Jeszcze raz proszę o dobre rady. Z góry wielkie dzięki:)
Ja się wybieram do malagi, do tej szkoły: http://www.cervantes.to/polish/
Chętnie znajdę kompana/kompankę. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać: 9720481.
hej, ja lece do Malagi na kurs w Cervantes Escuela Internacional. Zaczyna sie 5 lipca ja zostaje na 4 tygodnie. Wybiera sie tam ktoś może? Dzisiaj własnie zakupiłam bilety na 3 lipca do Malagi :))
ja chciałam tylko delikatnie ostrzec przed !Malaga Si!. Nie wiem, czy kolezanka powaznie byla w tej samej szkole, ale niestety mam całkiem inne zdanie. Bynajmniej nie dlatego, że jestem bardzo wybredna, bo Barcelona byłam zachwycona, a Malaga na całej linii mnie zawiodła.. Zaczynając od nie 'średniej wielkości' tylko mikroskopijnej, co nie byłoby problemem, gdyby nie to, ze jak np. jest jakis egzamin, to zajęcia są na ogrodku - znow - byloby ok, gdyby nie to, ze polaczyli 3 grupy o roznych poziomach i 3 h (czyli cale zajecia) gralismy w grupach po 5 osob w gre planszowa, z ktorej nic nie wynieslismy. Żeby było smieszniej to byl 4 stracony dzien - pierwszy poniedzialek - caly dzien zajec przepada, bo pisze sie test a potem.. kolejno idzie do sekretariatu i przypisuja do grupy. Potem byly 2 dni bank holiday - w regulaminie napisane jest, ze kiedy sa 2, to jeden sie odrabia.. otoz nie. Administracja robila wszystko, zeby utrudnic zycie - ksiazek nie mozna wymienic - nienaruszone, wycieczka do muzeum - godzine po zamknieciu listy juz nie mozna bylo sie zapisac (wycieczka platna, jakos nie wierze, ze muzeum by sie nie ucieszylo), lingua exchange - poszlismy w czworke i.. na tym sie zakonczylo - nie bylo nikogo wiecej! zero organizacji.. nie wspominajac o 35 minutach autobusem do szkoly.. jesli ktos ma ochote na wiecej pikantnych szczegolow, to sluze, [email] a, basen ma 2 na 2 metry i nikt sie tam nie kapie ;]
Ludzie, trochę pomyślunku ! Malaga to duża wiocha i ANDALUZJA. Poniżej Walencji/Alicante to już tylko na opalanie...
edytowany przez argazedon: 13 gru 2010
czesc planuje jechac podczas tego lata do szkoly hiszpanskiego moze malaga... moze jakies szkoly mi polecicie. z gory dziekuje
agae :) ja włąśnie wykupiłem 3 tygodniowy kurs w Granadzie w czerwcu z Proyecto Espanol mam nadzieje ze bedzie fajnie :) może sie dołączysz....
a możesz powiedzieć ile mniej wiecej ten kurs kosztuje? bo ja tez wlasnie szukam jakiejs fajnej oferty :)
Cytat: muneca45
a możesz powiedzieć ile mniej wiecej ten kurs kosztuje? bo ja tez wlasnie szukam jakiejs fajnej oferty :)

Sorki że dopiero terazale jakoś nie zaglądałem na stronę - koszt to 640 euro :)

Jakbyś chciała coś wiecej to pisz :) albo daj swojego maila
Ja zamierzam lecieć do Malagi w lipcu na 4 tygodnie, szkoła AIFP. Ktoś jeszcze ma takie plany? ;D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka