T&T - Teaching&Translation - organizator kursów za granicą

Temat przeniesiony do archwium
Witam!

W tym roku chciałabym wybrać się na kurs w Hiszpanii i przeglądając różnych pośredników znalazłam tego (dość taniego) w temacie pod tym linkiem:
http://www.tt.edu.pl/
Czy ktokolwiek jechał kiedyś na kurs językowy za granicę za pośrednictwem tego organizatora???
Dodam, że ich siedziba mieści się w Warszawie, ja mieszkam w K-cach więc trochę nie opłaca mi się tam jechac "obadać" na własne oczy, skoro wszystko można załatwic telefonicznie bądź meilowo. Rozmawiałam już z jakimś bardzo sympatycznym Panem, który przysłał mi ofertę w oparciu o moje warunki, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji, która wiąze sie z dużym ryzykiem w szczególności finansowym proszę o jakąkolwiek uczciwą opinię czy mogę zaryzykować :)
Będę wdzięczna za wszelkie uczciwe opinie!
Spojrzałam na ta strone. Raczej slaby maja tam wybor kursow. A nie lepiej byloby ci zajrzec na estudia-espana? Tutaj masz link do polskojezycznej wersji strony: http://www.estudia-espana.com/pl.html dużo większy wybór szkół i miejsc, no i rabaty tez mają:)
Wiem o tej stronie, ale nie mają lepszych warunków cenowych od T&T mimo zniżek wychodzi na to samo. Jeśli chodzi o wybór kursów to nie musi być duży bo i tak zdecydowana jestem na szkołe Enforex w Salamance. To co przeważa na estudia-espańa to popularność wśród wyjeżdżających na tego typu kursy, a więc mnogość opinii, oraz to, że płaci się na wstępie tylko 15% kursu (w T&T 25%), natomiast T&T oferuje dodatkowo rezerwację biletów lotniczych, co dla mnie jest dużym ułatwieniem, bo jestem zielona w tym temacie i obawiam się sama to wszystko załatwiać... no i żeby jak najtaniej było. Ech już sama nie wiem, chciałabym żeby była jak najtaniej ale i bezpiecznie...no nic szukam dalej.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa