proyecto espanol

Temat przeniesiony do archwium.
hej, wybieram sie w tym roku do alicante na kurs z proyecto espanol i prosze o opinie osób które tam były;) jak zajęcia,zakwaterowanie itp.
Hej hej, jeśli chodzi o kurs w alicante z proyecto espanol zasięgnąłem opinii mojej kobiety z kursu hiszpańskiego, która była w proyecto. Wyrażała sie o nich całkiem sensownie i polecała ten kurs. To oczywiście są jej odczucia ale na kimś trzeba bazować. Ja też wybieram się w tym roku na 3 tygodnie - zastanawiam sie tylko czy do Alicante czy do Granady. W jaki miesiąc celujesz?? Ja myślę o czerwcu. Może jakiś wspólny termin? Pozdrawiam.
ja prawdopodobnie lipiec na 2 tyg, ale jeszcze pewne nie jest
Też zamierzam pojechać na kurs do tej szkoły w Alicante. Na 4 tygodnie w lipcu. Myślałam też o Maladze, ale jednak zmieniłam zdanie. Będę miała wygodniejsze połączenie lotnicze.
Witam,
ja jade do Proyecto pod koniec czerwca na 2 tyg. Jezeli macie jakies inf.dotyczace tej szkoly,please - napiszcie, zeby mnie uspokoic. Budynek glównej siedziby szkoły nie wygląda najciekawiej w google maps. Juz sama nie wiem, co myslec.... Pozdr
Tak, jak pisalam bede wProyecto od 18 czerwca do 2 lipca. Slyszalam same dobre opinie o tej szkole, ale zawsze jest ryzyko, jak sie jedzie po raz pierwszy. Na 100% moge polecicColegio Delibes w Salamance - pelny profesionalizm, tylko morza brak:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa