Wakacyjny kurs w Krakowie - ABeCeDario

Temat przeniesiony do archwium.
Chodził ktoś może do szkoły ABeCeDario na pl. Wolnica? Myślałam o kursie wakacyjnym i natknęłam się na tą szkołe, ale nigdzie nie moge znaleźć o niej opinii (a podobno działa od ponad 15lat). Możecie polecić jakieś dobre (ale nie super drogie) szkoły, gdzie nie siedzi się z nosem w książce, a stawia na konwersacje? :)
Właśnie ja też poszukuję dobrej szkoły hiszpańskiego. Akurat o Abecedario słyszłam niepochlebne opinie. To coś jak korki podobno i mówili mi, że lektor jakiś niezorganizowany...
Ja do nich jakiś czas temu napisałam, między innymi z pytaniem kto prowadzi zajęcia. Odpisali mi, że jest to lektor z uniwersytetu. Prawdopodobnie zdecyduje się na Porto Alegre bo słyszałam dosyć dobre opinie i do tego nie jest za drogo
czesc:) Szukam chetnych na kurs na poziomie B1 w porto alegre od 1 sierpnia. W lipcu nie udało się utworzyć grupy w godiznach, które mnie interesowały więc mam nadzieję zacząć od sierpnia. Godziny kursu 9-12 za 400zł. Piszcie albo bezposrednio do Porto Alegre albo do mnie na [gg] t mozey sie zglosic razem:)

« 

Pomoc językowa