Wakacyjny kurs w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos z Was wybiera sie w wakacje (lipiec/sierpien/wrzesien) na taki kurs? Rzeczywiscie enforex ma najlepsza oferte?
Jezeli chcesz zaplacic mniej w szkole Enforex, to powinienes zarezerwowac kurs w Estudia- España. Istnieje tez mozliwosc wykupienia kursu bezposrednio w szkole za cala cene, ale wtedy nie oszczedzasz nic (chodzi jednak o 10-15%)
edytowany przez olgaOPOLE: 11 kwi 2012
Hej, dzieki za odpowiedz. A propos jestem dziewczyna ;) Korzystalas z uslug tej firmy?
Hej, jestem zainteresowana wyjazdem do szkoły Enforex w Barcelonie. Jeśli byłabyś zainteresowana będę śledziła forum.
wyslalam Ci wiadomosc :)
Mam do was pytanie ;) Czy ktoś byłby w stanie przetłumaczyć mi to na język hiszpański :
Moim marzeniem jest wyjechać do Hiszpanii, aby moc zarobić na studia właśnie w tamtym kraju. Chciałabym studiować filologię hiszpańską a potem prawo lub filozofie. Jest to trudne do zrealizowania, poniewaz jest to kosztowne i nie znam az tak dobrze języka hiszpanskiego. Kurs ten dałbym mi możliwosc szybkiej i komunikatywnej nauki języka, ale rowniez szanse na poznanie ludzi i kultury hiszpanskiej. Obcowanie biegle tym jezykiem na codzien jest moim celem, dlatego uwazam ze to ja powinnam dostac ten kupon. Jestem pewna ze wykorzystam te szanse w stu procentach.
Mógłby ktos to przetłumaczyc ? Byłabym na prawde wdzięczna !
PS Przepraszam za zaśmiecenie tego wątku ;)
Estrella: tak, korzystalam. Wszystko w porzadku. A ty? Zdecydowalas sie?? :)
Tak, a w jakiej szkole bylas?:)
ja włąśnie wykupiłam 6 tygodniowy kurs w Alicante z Estudia Espana.. mam nadzieje ze bedzie fajnie :) 1006 Euro kurs, zakwaterowanie, ksiazki-.... A ty? Gdzie?
A zastanawiał się ktoś z was nad związkiem między lokalizacją szkoły a dialektami, jakimi mówi się w danym regionie?
Wiem, że w szkołach uczą czystego hiszpańskiego, ale poza lekcjami warto byłoby chociaż się dogadać z "tubylcami". Gdzie można posłuchać najczystszego hiszpańskiego?
Kurde, nie mogę się zdecydować, dokąd jechać... Chyba katalonia odpada od razu... :(
Nie ma sie co zastanawiać - obie Kastylie, cała Walencja, ewentualnie Katalonia ale w raczej tylko w kosmopolitycznej Barcelonie.
Andaluzja i inne południowe regiony są dla poczatkującego całkowicie niewskazane.
edytowany przez argazedon: 06 cze 2012
Zastanawiam się nad tym kursem z Iberiką w Walencji. Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany, to proszę o kontakt. Zawsze raźniej jechać z kimś.
Polecacie? Warto? Ktoś był?
ja wybieram sie na caly lipiec do Malagi, szkola : alhambra.
Zdecydowałam się jednak na Walencję w terminie 3-14.09.2012. Jeżeli ktoś jedzie w tym terminie, to odzywajcie się :) Chciałabym wyjechać kilka dni wcześniej i zahaczyć o Barcelonę. Jadę sama, więc jak jak znajdzie się jakiś compañero, to jeszcze lepiej :)
hola ;)
też chciałabym pojechać na kurs hiszpańskiego :)
z jakiej szkoły jedziecie i ile wyniósł Wam ten kurs w Hiszpanii?
Hola:)
ja byłam na takim kursie 3 tygodnie w zeszłym roku w Alicante, wszystko organizowałam przez Proyecto Iberico i byłam bardzo zadowolona. Fachowo doradzą Ci miasto i szkołe. To co ważne, to jeśli się nie myle, to jako jedyni nie pobierają dodatkowych prowizji, więc płacisz tyle samo kupując kurs bezpośrednio w Hiszpanii. W tym roku też się wybieram, tym razem chyba Kadyks:)
Hola todos!

ja studiuję Hiszpański w Maladze. Kolejny raz wybrałam Alhambra Instituto. Jest to szkoła, która funkcjonuje od wielu lat. Kadra jest wyśmienita od młodych profesorów, którzy mają dobry kontakt ze studentami po staszych z bogatym doświadczeniem. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Oprócz zajęć językowych, organizowane są różne atrakcje: zwiedzanie miasta, wizyty kulturalne, wycieczki do Granady, Sevilli, Cordoby. Teraz chcę nauczyć się flamenco. Miałam już kilka lekcji. Świetna zabawa! Zachęcam wszystkich, przyjeżdżajcie do Malagi!!

Tutaj macie stronę internetową Alhambra Instituto:

http://alhambra-instituto.org/

Saludos:)
Hejka,

ja też była na kursie organizowanym przez Proyecto Iberico. Bylam w Maladze i było super:)

Osobiście polecam!
Hej :) Ja byłam w Walencji na kursie językowym 2 lata temu i szczerze powiem, że dopiero zaczynałam przygodę z hiszpańskim, więc wcale z Hiszpanami się tam dużo nie zadawałam... Obecnie jestem w Maladze i widzę jednak, że gdybym tu przyjechała 2 lata temu, to bym spanikowała, że nie rozumiem NIC z tego, co mówią ludzie na ulicy. Moim zdaniem jak ktoś jest na etapie komunikatywnym, to lepsza Walencja, jak ktoś już jest osłuchany to i Malaga jest ok... :P
Witajcie,

Zaczęłam zastanawiać się nad wyjazdem na kurs językowy do Hiszpanii właśnie. Najchętniej do Malagi:) Problem w tym, ze jedyny termin w jakim mogę jechać to pierwsze dwa tygodnie października, a wtedy na bank nikt ze znajomych nie uda się namówić na wyjazd. Z drugiej strony może warto pojechać dopóki mogę znaleźć na to czas:) Dlatego też mam kilka pytań, mianowicie czy takie wyjazdy w październiku są popularne? Odnoszę wrażenie, ze wszyscy wyjeżdżają w okresie wakacyjnym i trafiłabym do grupy osób sporo ode mnie starszych. A nie ukrywam, ze poza nauką chciałabym zobaczyć i przeżyć jak najwięcej, a do tego potrzebuję towarzystwa;) Dlatego jeśli ktoś z Was był na takim wyjeździe poza wysokim sezonem i mógłby pokrótce opisać jak to wtedy wygląda, byłabym bardzo wdzięczna.
Bardzo polecam szkołę : http://www.rias-bajas.info/. Tania i mozna dzielić mieszkanie z Hiszpanami. Nie polecam szkołyu Don Quijote. Byłam na Teneryfie i dwa tygodnie musiałam mieszkać w mieszkaniu z karaluchami, które były wszędzie a szkoła nie mogła sobie z tym poradzić. Kurs drogi a jakość zajęć przeciętna.Pozdr
a może ktoś z Was wyjeżdża na kurs do Barcelony, ale w lutym ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia