Dobra szkoła hiszpańskiego w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Hola:)

Czy ktoś może był kiedyś na kursie w Hiszpanii i może polecić dobrą szkołę?
Boje się jechać w ciemno?

Dzieki!
W każdym większym mieście jest Escuela Oficial de Idiomas gdzie najtaniej i z gwarancjami można się zapisać na kurs dla obcokrajowców. A tutaj link opisujący naukę naszego rodaka w jednej z nich :
http://www.przystanekhiszpania.pl/2010/10/14/escuela-oficial-de-idiomas-i/
Polacam www.proyectoiberico.pl byłam z nimi w zeszłym roku i byłam na prawde zadwolona. Fachowa obsługa, mają tylko i wyłacznie sprawdzone szkoły.W tym roku też jade:) tym razem do Kadyksu.
ja niedawno wrocilam z miesiecznego pobytu w Maladze, w szkole Alhambra,rowniez goraco polecam. Juz planuje powrot za rok. ;)
Hola!!!

widzę pytania dotyczące kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Tak jak koleżanka Butek wybrałam szkołę językową w Maladze-Alhambra Instituto. Studiowałam tam już dwa razy. Pierwszy raz 5 lata temu. Teraz postanowiłam wznowić naukę hiszpańskiego i wybrałam ponownie tę szkołę. Polecam ją wszystkim. Profesorowie są wyśmienici, w różnym wieku, z bardzo dobrym podejściem do studentów, przygotowują do egzaminów, można wybrać zajęcia indywidualne. Szkoła jest położona kilka minut od morza, w spokojnej dzielnicy. Także pracownicy biura zawsze służą pomocą! Popatrzcie na ich stronę internetową:

http://alhambra-instituto.org/

Jest dostępna także w języku polskim.

Może kiedyś się tam spotkamy :)

Hejka,

ja właśnie wrociłam z kursu z Malagi:) Było super:) Też miałam wiele obaw przed wyborem dobrej szkoły. W internecie znalazłam firmę Proyecto Iberico, napisałam do nich i po pierwszym mailu nie miałam już wątpliwości. Doradzili odpowiednie miasto, szkołę, rodzaj kursu i zajeli sie wszystkim.A i to co najwazniejsze nie pobierają dodatkowych prowizji za organizacje takiej imprezy!
Osobiście polecam!
Hola Sophia26! ;)
Jestes nadal w Maladze czy dopiero sie wybierasz ?
Ja wybieram sie na caly wrzesnia do Malagi, szkola Escuela Med. Wlasnie wykupiłam 4 tygodniowy kurs z Estudia Espana. Jezeli chce cie zaplacic mniej, to powinienes zarezerwowac kurs w Estudia- España. Istnieje tez mozliwosc wykupienia kursu bezposrednio w szkole za cala cene, ale wtedy nie oszczedzasz nic.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa