Szkoła języka hiszpańskiego w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
czy polecacie jakąś dobrą szkołe w Poznaniu. Byle nie Buenos Aires bo to była totalna porażka
Hej ja ci polecam z czystym sumieniem Kontakt Español. Bardzo ciekawe zajęcia szczególnie jedną lektorkę mogę ci polecić ale nie będę pisał nazwiska na publicznym forum... Poza tym oprócz zajęć z języka są typowo kulturoznawcze na zajęciach itp... A swoją drogą możesz napisać co jest nie tak z Buenos Aires? Pozdrawiam.
Dzięki za odpowiedź. do przemyślenia bo nie mam jakoś zaufania do KE- dla mnie trochę przereklamowana, ale skoro tyle osób poleca to może warto spróbowac. Co do BA to byłem krótko uczniem tej szkoły. Zachowanie nauczyciela ( też właściciela) jest po prostu żenujące. Gość jest po prostu arogancki. Moja koleżanka uczy sie tam na różnych kursach już od dłuższego czasu i też chce zmienić szkołę. Twierdzi że jest coraz gorzej a właścicielowi już zdrowo odbija szajba
Ja jak najbardziej polecam szkołę El Sueño. Uczyłem się w niej we Wrocławiu na kursach wakacyjnych. Teraz w listopadzie pprzeprowadzam się do Poznania, oni tu otwieraja bodajze 15.10 wiec mam nadzieje, ze zalapie sie na jakies miejsce:) grupy sa 4-osobowe i rzeczywiscie TYLKO 4-osobowe, atmosfera super!
Kontakt jest fajny pod tym względem, że mają spory wybór terminów i poziomów.
Ale tak naprawdę to czy ci się spodoba w danej szkole zależy od:
a) lektora
b) grupy

Ja w kontakcie trafiłam na jednego beznadziejnego lektora, dwóch ok i dwóch świetnych.
***UWAGA*** Bardzo prosimy o moderowanie tego wątku. Szkoła języka hiszpańskiego Buenos Aires nie miała w żadnym momencie jako klienta użytkownika Marekim82. Użytkownicy Marekim82 i Patryk5 TYLKO napisali w tym wątku i to są konta utworzone przez konkurencję szkoły Buenos Aires tylko po to, aby prowadzić nieuczciwą kampanie reklamową.
edytowany przez BuenosAires: 27 wrz 2012
BuenosAires - specjalnie dla Państwa się zalogowałam, aby móc napisać, co o tym wszystkim myślę, bo czytam to forum raczej jako użytkownik bierny :) Jako zwykły szary student chciałam tylko przekazać, że może więcej energii powinniście włożyć w dobre nauczanie i starania, aby takich wpisów jak ten Marekim82 było mniej? Jeśli byście potrafili nauczać ludzi tak, że w Internecie pojawiałyby się same pozytywne opinie, ludzie od Was z klas wychodzili z wielkim bananem na twarzy itd., to wydaje mi się, że absolutnie niepotrzebne byłoby przeszukiwanie for internetowych w celu wynajdywania negatywnych opini. Pomawianie konkurencji o takie działania? Swoją drogą, zazwyczaj każdy ocenia innych wg swojej miary, może sami też piszecie posty jako "anonimowi" uczniowie tych szkół? Cóż innego można o Was w takiej sytuacji pomyśleć? Proszę spojrzeć na to od naszej strony - od strony Waszych odbiorców. I żeby nie było - nie uczę się w żadnej z tych dwóch szkół, jestem osobą zupełnie neutralną, lecz po prostu studiuję marketing i jestem miłośniczką hiszpańskiego :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie