Salamanka- ktora szkola jezykowa Colegio Delibes ISLA

Temat przeniesiony do archwium.
czesc! Chcialabym wrocic do tematu szkoly jezykowej w Salamance. Swoja liste okroilam juz praktycznie tylko do ISLA i COLEGIO DELIBES. Czy jest ktos kto uczyl sie w tych szkolach i moglby powiedziec cos wiecej? Dziekuje
Cytat: olciaem
czesc! Chcialabym wrocic do tematu szkoly jezykowej w Salamance. Swoja liste okroilam juz praktycznie tylko do ISLA i COLEGIO DELIBES. Czy jest ktos kto uczyl sie w tych szkolach i moglby powiedziec cos wiecej? Dziekuje
Cześć Olciaem,

Osobiście uczyłem się w Colegio Delibes wiele razy, najpierw jeździłem sam a teraz jeżdżę z uczniami. Polecam Ci tę szkołę. O Isli nic nie wiem.


Kilka słów mojej subiektywnej opinii o Delibes:

Lekcje zaczynają się bardzo punktualnie, są intensywne i profesjonalnie przygotowane. Pierwszego dnia po przydzieleniu do jednej z 9 grup zaawansowania otrzymujesz szkolny segregator z materiałami na każdy dzień i każde zajęcia kursu. W ramach ceny kursu raz w tygodniu jest też zwiedzanie miasta z przewodnikiem z nowymi studentami oraz codziennie popołudniowe prezentacje multimedialne o historii, sztuce, kulturze i regionach Hiszpanii. Są też inne wyjścia, np. do Muzeum Handlu.

W którymś roku zmieniłem szkołę na inną (Berceo) i byłem bardzo niezadowolony. Szkoła, jak większość w Salamance była malutka, miała zaledwie kilka sal i świeciła pustkami. Zamiast segregatora otrzymywałem jakieś luźne kartki xero. W kolejnym roku wrócilem więc do Delibes.

Tak więc ośmielam się powiedzieć, że tę szkołę zdecydowanie polecam :)

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa