Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Mam zamiar pojechac do Hiszpanii na dwutygodniowy kurs jezykowy, myslalam o Maladze, Alicante lub Walencji.. znalazlam cos takiego w internecie: www.ibericalanguages.com
Daja znizki na wszyskie kursy, na Walencje 10%, choc najtansza opcja wydaje sie Alicante. Ktos kiedys slyszal o tej stronie? ktos byl w Hiszpanii na kursie? a moze ktos chce sie wybrac w te wakacje? :)

Pozrawiam!
wiesz ja byłam na takim kursie ze szkołą Glossa i było super. Mogę ze swojej perspektywy powiedzieć, że było warto. Dużo się można nauczyć, pozwiedzać i poznać wielu fajnych ludzi. No i wielki plus za to, że tak one są pomyślane, tak zorganizowane, żeby nie było za dużo rodaków więc nawet jak masz wolne chwile mówisz po hiszpańsku, przestawiasz się na myślenie w obcym języku i cały czas utrwalasz język.
Wiesz, irvinq, gdyby to byla prawda, z pewnoscia bys tu, na forum cos pisala, czy popisywala...sie...a tu NIC! NIC!
Ani pytan... Ani Twojej pomocy...
Ta opinia wiec nic, NIC nie znaczy...
Czy znacie jakieś szkoły, które organizują takie kursy?
edytowany przez dano23: 10 cze 2014
Hej, ja byłem w zeszłym roku w Alicante z Proyecto Iberico i byłem zadowolony. Na takim kursie można się dużo nauczyć bo zajęcia są codziennie i po zajęciach też dużo możliwości kontaktu z żywym językiem, imprezy itp;) Warto tylko jechać na dłużej, ja byłem na tydzień i to trochę mało. Dwa już myślę, że było by ok;)
Cóż, lato mamy to i krypto-reklama zalewa forum...
Polecam ;) http://www.mymalaga.pl/#!kurs-hiszpanskiego/cmh9
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa