Mieszkanie w Lloret de Mar

Temat przeniesiony do archwium.
2 studentow szuka osob chetnych do wspolnego mieszkania w lloret de Mar . Bedziemy tam pod koniec czerwca i szukamu wspolokatorow zeby koszty mieszkania sie rozlozyly . A moze ktos ma podobny problem ?? Odzywajcie sie !!!!!!!!!!!Pozdr
witam:))rnrazem z 2 kolezankami tez jedziemy pod koniec czerwca do lloret. na poczatek mamy hotel na tydzien, ale z wielka checia wynajelybysmy jakies mieszkanko wspolnie z wami:)) prosze o kontakt mailowy amisztal5yahoo.com
Cena mieszkania w sezonie 600 euro za tydzien. Taniej nie znajdziecie wiem bo obszedlem wszystkie mozliwe inmobilaria w lloret i na fenals.
a nieprawda!!ja za moje place 150 za miesiac. chyba zle inmobiliaria obszedles:/
Hej!tez szukam z kolezanka mieszkania w Lloret i wspollokatorow. Wyjezdzamy pod koniec czerwca. 1 lipca powinnysmy byc juz w lloret. Odezwijcie sie na maila : [email] to sie jakos zgadamy. Pozdrawiam
a moglabys udzielic mi kilku rad i zdradzic gdzie mam szukac taniego mieszkania w lloret?bylabym wdzieczna za informacje. pozdrawiam
najlepiej nie szukac przez inmobiliaria,bo to słono kosztuje...po prostu najlepiej przez pare pierwszych nocy przespac sie w hostalu (8e za noc) i wiczorami przejść się głównymi ulicami lloret-na bank spotkasz tam mnostwo polakow pracujących na propagandzie(gwarantue poznasz ich chociazby po akcencie z jakim mowia po ang;)), wielu z nich szuka współlokatorow bo tak jest po prostu taniej. powodzenia!
acha...gdybys szukala wspóllokatorow...1 lipca do lloret przylatuje moja kolezanka z kolega,tez szukają kogoś...jeśli chcecie się dołączyc to dajcie znac. ja bede w lloret wczesniej i postaram sie zorientowac co i jak jesli chodzi o mieszkania.
dzieki za info:)z mila checia pisalabym sie na wspolne wynajecie czegos.Ja jade z kolezanka wiec bedziemy we dwie. W lloret bedziemy 1 lipca.A skad jestescie?bo jak z Wawy to moze bysmy sie jakos umowily przed wyjazdem?a pracowalas juz moze w lloret?bo zastanawiam sie czy latwo bedzie znalezc prace. Tylko ze nie chcialabym w propagandzie, jakos to mi nie pasuje. Jak mozesz to odpisz na maila: [email] pozdrawiam
Hola! Wlasnie wrocilam z Lloret de mar. Bylo cudownie!!! Przezylam tam niezapomniane chwile i na pewno wroce tam w przyszlym roku, tyle ze tym razem do pracy. To miejsce to istna wieza babel, bardzo duzo obcokrajowcow, mozna odniesc wrazenie ze stanowia zdecydowana wiekszosc ponad Hiszpanami.Lloret tetni zyciem non stop( szczegolnie w nocy...), typowe miejsce de mucha marcha, con mucho ambiente( w pelnym znaczeniu tego slowa).
HEJ! ja również będę około 1 lipca w Lloret de Mar ewentualnie Barcelona.Czy mogłabyś podać namiary na hostel za 8euro za nockę?szukałam na necie(baaardzo dlugo)ale jedynie co znalazłam to najtaniej za 22euro!na dniach będę wiedzieć dokładnie czy Barcelona czy Lloret-wtedy byłabym zainteresowana wynajęciem mieszkania z twoimi znajomymi:)Pytanie:czy Ty i twoi znajomi macie prace czy dopiero w poszukiwaniach?jak jest obecnie ze znalezieniem chociażby tzw."propagandy"?pozdrawiam!
hej, jak wiekszosc tu i tam obecnych tez chce wyjechac do lloret, mam kilka pytan 1) najtanszy dojazd samolot czy autokar jakie biuro? 2)jak szukac mieszkania, na miejscu czy wczesniej, gdzie, ile to kosztuje? 3) czy jest jescze po co jechac? bo moglabym byc najwczesnie 5/6lipca, jesli chodzi o znajomosc jezykow to nie ma z tym problemow, ale raczej szczescia przy szukaniu pracy mi troche brak..prosze o jakies wskazowki, najlepiej od juz przybylych do lloret!
prosze cie mieszkanei za 150 euro chyba ze mieszkasc z 10 innymi kumpelami i kazda z was placi po 150 euro. polakow tutaj masa jednak z robota powoli robi sie ciezko.
Dwie studentki ze znajomoscia jezyka hiszpanskiego szukaja chetnych do wspolnego zamieszkania na costa brava-gdziekolwiek, bielty mamy na 4 sierpnia wylot z Warszawy, lotnisko Barcelona-Girona. podaje [email]
Hejka wybieramy sie z koleżankami 28 sierpnia do LLoret ale nie wiemy jak tam we wrzesniu jest z pogodą...bylyśmy zawsze w lipcu.czy moze ktoś napisać jakie są temperatury w dzien i w nocy?!pozdrawiam....
Jade na pare dni ,cay znasz moze jakies pola namiotowe w okolicy?rnpozdrawiamrnAnia
hej!! mam pytanie: nie wiesz o kims, kto szuka wspollokatorki do mieszkania?? przylatuje z kolezanka do lloret kolo 14.7.. please daj znac!! :) dzieki :)
kasietta1: moglabys mi podac rowniez namiary na nocki za 8E?? ;) dzieki ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Nauka języka