wyjazd do pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Hej jedzie ktos moze na wlasna reke do hiszpaninajlepiej na samo poludni bo ja zamierzam tam wyjechac a we dwojke byloby troche razniej
jak wyjedziesz tam to w jakiej braży chcesz pracować i na jakim poziomie jest twój hiszpański ??
na poczatek obojetnie co moge robic a moj hszpanski rewelacyjny nie jest ale z dogadaniem nie mam problemow ocenilbym na 4- choc bedac tam to jest kwestia 2 tygodni i przypomne sobie jezyk juz na przyzwoitym poziomie a ty chcesz jechac tez? pozdrawiam!
Mam już coś nagrane ale nie jestem zdecydowana. Nie rozumię tylko czego chcesz jechać w ciemno zamiast znaleść coś na miejscu ? Przecież jakieś wykształcenie, zawód czy doświadczenie masz, więc możesz znaleść coś tu i nie martwić się czy tam bedziesz szukał tydzień czy miesiąc. no ale twoja sprawa.
ja na twoim miejscu bym sie zdecydowal na wyjazd!ja w polsce nie chce juz pracowac i zawsze miec malo kasy jeszcze zostawila mnie dziewczyna wiec nic juz mnie tu nie trzyma a tam moze mi sie uda a przynajmniej cos sie zmieni! pozdrawiam!

 »

Pomoc językowa