jak myslicie

Temat przeniesiony do archwium.
czesc :)
mam pytanko a mianowicie chcialabym wyjechac do lo do barcelony... tyle tylko nie wiem czy sobie poradze kiedys co parwda uczylam sie troche hiszpanskiego i tearz zamierzam solidnie sie za niego zabrac nawet mysle nad prywatnymi zajeciami 5 razy w tyg. bardzo mi na tym zalezy bo w tym roku po raz kolejny odwiedzilam hiszpanie i poprostu kooocham ten kraj i ludzi....dalsze plany zyciowe wiaze wlasnei z hiszpania....i jak myslicie poradze sobie z jezykiem w hiszpanskim licum?
jesli juz masz pojecie o tym jezyku i bedziesz duzo cwiczyc zwlaszcza rozmawiajac z kims to sobie poradzisz:) powodzenia :)
jesli masz podstawy to nie masz sie czego bac bo po kilku dniach powinnas juz wiekszosc rozumiec ale wezmy poprawke na to ze w barcelonie wiekszosc mowi w jezyku katalonskim a ja znajac hiszpanski tych osob nie rozumialem wogole wiec moze jakis inny region? powodzenia!
hiszpan23 ma racje lepiej inny region ... tam jest abrdzo pieknie ale ludzie maja takei swoje dziwne zachowania ze chetnie ci zaczna mowic po katalonsku i kopara opada o i w urzedach i szkolach i innych takich urzedzowy nieoficjalny jezyk to katalonski wlasnie a jak prace chcesz dostac lepsza to tylkko katalonski. pozdrawiam
aha zalezy czy skonczylas studia i jakie bo to abrdzo wazne!!!

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia