Jak dojechać z Barcelony do Pamplony?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! mam pytanko. Jak dotrzec z lotniska Barcelona -Girona do Barcelony na dworzec? a nastepnie jak najlepiej dojechac do pamplony? prosze o pomoc, jesli ktos sie orientuje. dziekuje, buziaki!Iga
http://www.hiszpanski.ang.pl/Lotnisko_GiROna_5686.html

zobacz po linkach czy z mista Girony nie ma busow do Pamplony
lub www.Renfe.es
cześć

z Girony do Barcelony jezdza bezposrednio autobusy. dojezdza do Barcelona Norte czy Nord jak kto woli. a z barcelony jest autokar do pamplony jedna z firm jest VIBASA. jzdzi z BArcelona
Nord
rozklad znajdziesz na
http://www.barcelonanord.com
a jakmoge zpytac .. w jakimcelu dopamplony? ja uwielbiam o miasto, ale to takie szalone wspomnienia:)
hej! dziekuje za odpowiedz, bede tam studiowac.na erazmusie cały rok i własnie nie mam pojecia jak tam dotzrec z lotniska, kurde z ogromnym bagazem w dodatku! poza tym bede w barcelonie pozno, to znaczy ok. 19.30 wiec pewnie zostane na noc w Barcelonie i nastepnego dnia pojade do pamplony na spokojnie, jesli sie nie zgubie. dzieki buziaki, pochwal sie troche co takiego dzialo sie w tej pamplonie? buziaki!
Iga,
czytaLas o lotnisku GRO?

19:30 to przylot ?
wiesz Ze dojazd do Barny zajmuje ponad godzine?
nie liczac czasu do odjazdu busu.
- jestes na dworcu w Barnie mn.w. 2 godziny po wyladowaniu -

nie wiem czy robi Ci roZnice gdzie nocujesz

na Est. Nord uwaZaj na zLodzieji
HEJ!
Ja Pamplone wspominam wspaniale.Dotej pory mam tam znajomych i ich odwiedzm. Na uniwerku oczywiscie w zaleznosci od tego jaki kierune studiujesz dobrze dowiedziec sie jaie przedmioty sa ciekawe. poza tym polecam dodatkowy hszpanski w SARIO - prowadz rewelacyjnie i jezyk samwcjodzido głowy. warto tez wykupic sobie karnet na caly rok , czytez na1 semestr na wejsie do obiektu sportowego.. basen, silka, aerobiksala, suna.. no oczywiscie ni emozn azapomniec o zyciu towarzyskim :D -> isc do ludzi. nawet jezeli na poczatku nei mowisz dobrze po hiszpanskuto bez steresu ...wsrod ludzi najlepiej sie go nauczyc. sami poznacie bary i bedzieci chodzic tam gdzi esie wam bedzi epodobalo.. warto zajsc na calle san nicolas- kilka knajpek- misie podoba w OTANO. jest jeszcze San Juan tu sporo barow. jest oczywiscie disko zmuza srednia ale niezla beka Marengo .. ale tez kilka z fajna muza ale to zostawiam jak narazie do osobistego sprawdzenia ;)pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia