Wyjazd do pracy na Costa Dorada lub do Barcelony

Temat przeniesiony do archwium.
Siemanko! Mam pytanko do wszystkich tych , którzy jeżdzą na sezon do pracy na wybrzeże hiszpańskie. Czy jezdzi ktoś z WAS na Costa Dorada lub Costa del Garraf ( wybrzeza rozciągające sie od Barcelony do Tarragony)? Wiem ze wiekszosc jezdzi na Costa Brava, bo ja tez pracowalam tam w tamtym roku ale teraz zamierzam szukac pracy własnie na wybrzeżach połozonych troszke niżej niż Costa Brava. Czy był ktoś z Was tam i czy łatwo było wam znaleźć prace? Jest tam dużo Polaków? Chetnie zatrudniają obcokrajowców? (a w szczególnosci naszych rodaków)? Pracował ktoś z Was w Castelldefels , Sitges lub w Vilanova i la Geltru? Albo w Altafulli czy Tarragonie? Piszcie , proszę! Pozdrawiam wszystkich wyjeżdzających! Besitosssssss
Hej! Jeśli to nie problem, bardzo proszę cię abyś napisała do mnie na [gg] . Moim marzeniem było zawsze wyjechać do Hiszpanii. Razem z ukochaną osobą zamierzamy wyjechać tam na wakacje do pracy. Ty pewnie masz doświadczenie, także rozmowa bardzo by mi pomogła :)

pozdrawiammm!!!!!!!!!!!!!!!
Hola !
I ja chętnie wymieniłabym zdania na temat pracy w Hiszpanii. Podobnie jak Ty chciałabym w najbliższym czasie wyjechać w poszukiwaniu pracy i z miłą chęcią porozmawiałabym na ten temat. Jak zamierzasz szukać tam pracy ? Prawdopodobnie dopiero na miejscu ? Jakie według Ciebie są szanse na znalezienie tam pracy ? Masz już coś na oku (pracka, mieszkanie etc. czy dopiero teraz zamierzasz się rozglądać). Moje [gg] , chętnie bym porozmawiała.
Saludos :)
Witam!! Ja również chciałabym jechać do Hiszpanii do pracy. Ponieważ nie mam z kim, szukam chętnych, którzy pojechaliby ze mną. Nie wiem także jak bede szukac pracy, ale z kims zawsze raźniej, piszcie do mnie na gg, moj numer: 5415719. Bardzo proszę o pomoc te osoby, który mogłby ze mna jechac i które juz wczesniej tam były:)) bede ogoromnie wdzięczna. Pozdrawiam.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego