znowu Barcelona

Temat przeniesiony do archwium.
witajcie, wlasnie przyjechalam do Bcn i jak ktos ma ochote na jakas kawke wpasc czy cos to dajcie znac [email]
pozdrowionka
Co porabiasz w Barcelonie, jesli mozna wiedziec...Jestem ciekawa rowniez czy na ulicach slychac hiszpanski czy raczej katalonski.
studia,a poki co pracy szukam. jezykow slychac mieszanke, a slonce mowi po polsku zebym zwiewala w poludniowych godzinach;)
jak masz ochote to odezwij sie do mnie na gg-7508065.Mieszkam w Bcn,moze ktoregos dnia umowimy sie na kawke:)
pozdrawiam!
Dziewczyny jeżeli macie ochotę, na rozmowę to odezwijcie się na [gg] . Na pewno odpisze. Pozdrawiam Joachim
hej mam pytanko co do noclegu w barcelonie, wybieram sie z kolezanka na socratesa z uczelni do La Coruni ale mamy przesiadke w Barcelonie i planuejmy tak zostac na 2-3dni czy mozesz mi doradzic gdzie szukac tanich noclegow na te dni bo lecimy w polowie sierpnia i dosc drogie sa ceny zwazywszy na sezon letni,wielkie dzieki za odp
moze hostele jakies? sprawdz w barcelona on-line (nie zebym firmie robila reklame majac nadzieje,ze przeczytaja i dadza premie hehe)
Olu bardzo udana reklama - więcej takich reklam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia