spotkanie polakow mieszkajacych w Valencji

Temat przeniesiony do archwium.
Co powiecie na spotkanie polakow mieszkajacych w Valencji...Np niedziela 24.06.2007 o godzienie 18 na Placa la Virgen?!:)
Fatalna pora, bo o 18 zaczyna sie msza po polsku.
hhmm...godzina jest malym problemem...jesli tak jest to moze o 20!!!?? nie ma zadnego problemu:) wszystko jest do ugadania:)
A ja się dopiero do Valencii wybieram, a gdzie tam są msze po polsku?? jakis adres? :)
ja się piszę. pora obojętna (byle nie przed południem, wszak to niedziela)
ech widze chetnych na spotkanie ze az jedna osobe:) czy naprawde nie ma wiecej chetnych???no nie moge w to uwierzyc......
Mnie akurat w ten weekend nie bedzie w Walencji. W nastepny chetnie.
Msza polska w kosciele na Plaza del Temple.
pewnie nie wszyscy polacy z walencji czytają to forum... a może jak ktoś się wybiera do kościoła to by ogłosił tamże że się spotykamy?
HHmm... no moze i masz racje ze nie wszyscy czytaja:) a msza jest na 18?? to moze tez sie wybiore:) no i cos tam na miejscu sie ustali:) hehehehe no niewiem juz sama:)
zawsze w kazda niedziele zaraz po mszy spotykamy sie przed kosciolem i idziemy na plaza de virgen. jest nas ok 8 osob. latwo nas rozpoznac spiewamy w chorku koscielnym wiec nie trzeba tego oglaszac:). pozdrawiam
oprocz mszy polacy maja jakies inne zainteresowania??

pozdrawiam

no to ja dołączę około 20.00 na plaza de la virgen, ok?
>oprocz mszy polacy maja jakies inne zainteresowania??

tak icaro, wspolne picie na plazy...


Jak wszyscy normalnie ludzie chodzimy do pubow, do kina, na wystawy albo na koncerty polsich orkiestr i chorow (rzadko sie w Hiszpanii pojawija ale czasem....), jezdzimy na wycieczki, na plaze i na zakupy.

A jak chcesz spotkac Polaka to najlatwiej w polskim sklepie albo na polskiej mszy. I bardzo sie ciesze, ze tam a nie jak kilka lat temu wylacznie na polu.
Oo widze ze troszke wiecej osob sie odezwalo...zainteresowalo tematem....:) to moze teraz jak sie poznamy...?! jakies znaki szczegolne ??? heheheh
Mam nadzieje ze w tym czasie bedzie na plaza de virgen tylko jedna grupa spiewajaca po polsku :-) umówmy sie przy tej grupie, a jak nie beda spiewac no to spacerek po placu i szukac kto mowi po polsku. do zobacznia o 20.
Hhhmm....spotkanie bylo udane:/ ....szkoda ze jak jest grupa to nie dopuszcza do siebie...ale spoko....powodzenia zycze...to spotkanie bylo nie udane....moze jak ktos bedzie chcial zorganizowac inne to bedzie bardziej udane....
witam, od wrzesnia bede mieszkac w walencji, chcialabym sie skontaktowac z polakami, aby miec jakies bratnie dusze, jak to zrobic?
kiedy byłam w Anglii to miejscem gdzie oraganizowali się Polacy, można było poznać nowych ludzi i pójść z nimi do parku posiedzieć, niekoniecznie z anglikami był właśnie polski kościół. Jak widzisz wyzej prosiłam o jakiś konkretny adres żeby mieć namiary na miejsce w którym spotkam Polaka, niestety temat został potraktowany enigmatycznie i oględnie mówiąc zostałam olana :P więc ja równiez ponawiam prośbę... To nie chodzi o to że z Polaków jacyś fanatyczni katolicy są ;)
w sumie to nie dziwi mnie, ze akurat kosciol, no bo gdzie indziej? jakos tylko nie moge sobie wyobrazic nawiazywania kontaktow pod kosciolem :) ale moze jednak powinnam sie na to nastawic, gdyby jednak jakis kontakt mailowy albo cos.. jakies opowiesci jak to sie tam zyje, oj, oj, takie cenne
ja się wybieram do Valencii do Polki właśnie, która także mieszka z Polakami, haha :))) Załóż nowy wątek, jest tu sporo ludzi z tego miasta, napewno ktoś się odezwie... ja przez forum znalazłam pokój na wakacje!! :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka