Spotkajmy sie na Majorce

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Pracuje i meiszkam na Majorce, chetnie poznam nowych ludzi aby czasem spotkac sie, wypic piwko i porozmawiac. Pozdrawiam
Hallo Groch !
Chcemy z źoną wkrótce zamieszkać na Mallorca.
Moźesz coś napisać jak się tam źyje?
Na razie szukamy tam pracy przez internet, ale z tego co słyszeliśmy
łatwiej jest znależć na miejscu.Jak wygląda sprawa z mieszkaniami?
Bylibyśmy ci wdzięczni za odpowiedż i może się wkrótce spotkamy przy piwie.
Serdecznie pozdrawiamy
Dorotee i Wlodek
Siemka Włodek.
Wiesz nie moge Ci pomoc neistety bo ja przyjechałem tutaj niedawno, prace i chate mialem juz nagrane wiec sam wiesz ze nie bardzo sie w tym orientuje. Pozdrówka. Dajcie znac jak bedziecie na wyspie.
Hallo Groch!
Nie ma sprawy jak tylko już tam będziemy skontaktujemy sie z tobą.
Gdzie jesteś na Mallorca?

Pozdro
Dorotee i Wlodek
Hej Mietek.
Ja jestem na Cam Pastilla. Fajnei by było poznac tu kogos ciekawego tymbardziej ze nei wybieram sie tak szybko do polski
Pozdro
Pytanie do Włodka.
Czy wy jesteście z dolnośląskiego?
Hallo Xavierka
Jestesmy z Łodzi ale od dłuższego czasu mieszkamy w niemczech ale tutaj klimat nam nie słuźy i chcemy się przeprowadzoć tam gdzie jest ciepło, w hiszpanii pracowalismy kilka miesięcy w ubiegłym roku mielismy już zostać ale ktos nam podłoźył świnię i na razie wróciliśmy do niemiec.
Pozdrowienia
Dorotee i Wlodek
witam i pozdarwiam czekam na wiesci a tym czasem jestem z mojim chlopakiem w Alcudi i tez bysmy kogos nowego poznali a piwka tez sie napic mozemy!pozdrawiam
czesc Grochu, mieszkam na Mallorce,chetnie poznam normalnych....odpisz prosze jesli interesuje cie w dalszym ciagu poznanie kogos na mile ,dlugie holernie gorace,lub holernie zimne en invierno wieczory.pozdrfawiam sedrecznie,nieznajoma Tsunam.
cze majuska !! od kiedy na majorce ?? chce tam zamieszkac,ale mama obawy.jesli masz doswiadczenie daj cynk.jak dlugo jestes??zostajesz??pozdro.!!!tsunam.
Siemka Tsunam. Mieszkam w Cam Pastilla i rowniez poznalbym normalne osoby. Jezeli masz ochote sie poznac to podaj jakis kontakt do siebie maila lub nr gg. Pozdro
hej, ja w pazdzierniku przylatuje na Majorke do mojego chłopaka, jak tam bede chetnie poznam Polaków, z którymi mozna wyjsc i sie spotkac
czesc Grochu , malo mam ostatnio czasu , ale chetnie spotkam sie i porozmawiam.podam ci niebawem moje gg.pozdrawiam.
Hej Tsunam. Jezeli bedziesz miala ochote porozmawiac na gg to podam Ci numer 2135602. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia