barcelona... szukam wspollokatora itp...

Temat przeniesiony do archwium.
czesc. wybieram sie do barcelony jakos pod koniec stycznia mniej wiecej. ogolnie spontan ze tak powiem nie mam pracy ani mieszkania i jak narazie jade sam. szukam pokoju lub osob ktore chetnie wynajma cos razem. praca...mysle ze sie cos znajdzie na miejscu jakos, wiem ze jest duzy kryzys w hiszpani no ale i tak jade jak spontan to spontan. barcelona jest duza pracy jest sporo jak chcesz to znajdziesz wystarczy troche ambicji i cierpliwosci oczywiscie. masz troche gotowki i ochote na dobrego tripa pisz moze byc wesolo:) pozdroo i hasta luego
ach ta mlodosc!, musisz koniecznie nas tu potem powiadomic jak wyszedl ten spontan :)
a ja slyszalam ze to dobry pomysł dla odważnych bo z pracą krucho
Hej! Ja planuję podobny wypad ale w czerwcu, może odezwiesz sie do mnie na meila?? [email] lub na [gg] , pozdrawiam
czesc :) gdybys zmienil preferencje na okolice Walencji to daj znac ;)
I powodzenia życze!!
a znasz jezyk hiszpanski chociaz w stopniu podstawowych? masz jakies okreslony gdzie chcialbys pracowac i od czeo zaczac?
tak jako tako sie dogadam pracowalem kiedys 8 miesiecy z samymi hiszpanami, nie znam go za dobrze ale radzilem sobie sam w bankach, biurach itp... a praca hmm pisze sie na wszystko w koncu od czegos trzeba zaczac ...nauczylem sie tam spawac, malowac, stolarki aluminiowej, obslugi plataform do 25m...ale z mila checia moge siedziec na kuchni, w hotelu itp :) a dlaczego pytasz, mozesz mi jakos pomoc z praca czy coo ??? pozdroo
sorry ale obecnie sie obijam w pl tak ze do czerwca to chyba bym umarl z nudow ...
Tak pytam, ja kiedys tez tak jechalam... mi sie udalo, mialam zajebiste szczescie. Tobie tez zycze powodzenia
Hola amigo;) ...mam zaplanowany wyjazd też w najbliższym czasie do barc. Jeśli u Ciebie nic się nie zmieniło to chętnie się skontakuję ([gg] )
Sasetka, ja rowniez mysle o Walencji, odezwij siedo mnie na maila ;) [email]
witam.ten spontan do barcelony to ciekawa sprawa.Uczę się hiszpańskiego i robie kurs na widlaka.Wybieram sie do hiszpanii koło marca/kwietnia.Nie ma możliwości aby nie dostać roboty nawet w dobie kryzysu.Jesli ktos jedzie to zapraszam.
hej, od dawna chcialem wyjechac do barcelony, z kilku powodów;)
bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc w znalezieniu pracy, mieszkania itp
moj mail [email]
jakbyscie mieli jakies info to napiszcie.
dzieki z góry,pozdrawiam
Amig@s, nie chce psuc humoru, ale nie chce tez miec watpliwosci czy wiecie:
http://www.hiszpanski.ang.pl/Barcelona_16067.html
moze 20ino da znac jak poszLo ?
albo damroka84
http://www.hiszpanski.ang.pl/barcelona_wrzesien2008_14854.html

pozdr.
jestem w barcelonie 2 tydznien dokladnie i powiem ze tak jak wiekszosc pisze nie jest tutaj zbyt kolorowo z praca. zwiedzilem juz 3/4 miasta chodzac po barach, restauracjach itp. ogolnie rozgladajac sie za jakakolwiek praca i slysze tylko zostaw cv zadzwonimy w razie potrzeby pracownika, na chwile obecna dziekuje. hmm........tak ze zobaczymy jak to bedziee. moze ktos wie gdzie sie zglosic bo potrzbuja jakiegos pomocnika czy cos...nie wiem jakies ulotki, inwentaryzacje, wszycho ogolnie nie bedee wybredny raczej bo zaczynam sie nudzic troche sidziac w domu przegladajac google itp. bez odzewu jak do tej pory. bede wdzieczny za jakies info...pozdrooo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka