Syndrom Asperger w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Mieszkam w San Juan del Puerto prowincja Huelva.Teraz przyjechal na pobyt staly mój 14letni syn, który choruje na zespól Aspergera.Poszukuje kontaktu z osobami ,które choruja lub maja kogos w rodzinie chorego na te chorobe i przebywaja w Hiszpanii.Dziekuje za wszystkie informacje
powodzenia i niech ci sie w zyciu wiedzie agnieszka
Serdeczne dzieki za wsparcie.A u nas dosc dobre wiadomosci przyjma malego do instytutu w San Juan i to prawdopodobnie odrazu do 2 klasy chociaz w Polsce dopiero skonczyl podstawowke. To ze zgledu na jego wiek pomiedzy Polska a Hiszpania jest taka roznica ze tutaj dzieci ida do szkoly w wieku 6 lat.
Chyba powinnaś szukać przez hiszpańskie stowarzyszenia rodzin osób cierpiących na tę chorobę.
Popytaj lekarzy może dadzą ci namiary na takie organizacje.
Potem możesz tam szukać Polaków z twojej okolicy.Tu raczej trudno będzie ci kogoś znaleźć.
Możesz też szukać na forum Polonii w Hiszpanii.
Może to stowarzyszenie ci pomoże?
http://www.asperger.es/actividades.php?t=1
mimo ze miedzy nami nie jest dobrze wiem ze jestes dobra mama i wiem ze Jacek swietnie sobie poradzi. trzymajcie sie cieplutko i moze kiedys spotkamy sie w moguer
Serdeczne dzieki za namiary bylam na tej stronie i mam numery tel.bede dzwonic w poniedzialek.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe