Kto pracował bądź nadal pracuje w San Bartolome???

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym nawiązać kontakt z osobami które pracowaly bądź nadal pracują,mieszkają w San Bartolome...ja pracowałam tam trzy sezony od 2007roku, mam wielki sentyment do tego miejsca:) bardzo proszę o kontakt:)
Hej, pracowałam tam w 2006 .pozdrawiam.
Hejka:) a u kogo pracowałaś? a nadal wyjeżdżasz do Hiszpanii? ja w tym roku byłam w Moguer w sumie też fajne miasto ale ja kurcze mam sentyment do San Bartolome:) Pozdrawiam:)
Pracowałam u Miguel Angel. mieszkałam w miasteczku, avenida andevalo 26. Byłam tam tylko 1 sezon.
O to z tego co dobrze mi się kojarzy to pracowałaś u kuzyna tego szefa co ja byłam. A ja byłam u Manuela Martina Gomeza. I już nie wyjeżdżałaś tylko ten jeden raz?
NIE, JUŻ NIE WYJEŻDZAŁAM. FAJNIE BYŁO,ALE NIE NA DŁUŻSZĄ METE. MOŻE MAMY WSPÓLNYCH ZNAJOMYCH? POZDRAWIAM.
No nie wykluczone że mamy wspólnych znajomych:) Ja w sumie jeszcze bym wyjechała ale tak się złożyło że osoby z którymi jeździłam już zrezygnowały z wyjazdów a sama to nie zamierzam jechać bo niby można poznać fajnych ludzi ale nie ma to jak jechać z kimś kogo się zna bo wiadomo co można się po takiej osobie spodziewać a z tym nowo poznanymi za granicą to różnie bywa...a pracowały z Tobą jeszcze jakieś Polki? Pozdrawiam:)
pracowało ze mną ok 20 polek połowa została tam na stałe. Marlena,Magda Aneta,Majka,Anka.Beata i Lidka wyjechały do Barcelony.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków