Ryanair-loty-BCN-Wroclaw

Temat przeniesiony do archwium.
Ryanair likwiduje pięć z 17 połączeń z wrocławskim lotniskiem!
Od 1 listopada Ryanair skreśli z rozkładu trzy połączenia uruchomione specjalnie na lato (do Alicante, Girony i Malagi) oraz dwa, które funkcjonowały przez cały rok (Bolonia i Rzym).

Wiecie moze cos wiecej na ten temat? Kiedy wroca loty wroclaw-bcn(Girona)? Jakie plany ma Ryanair na 2011rok? Moze uruchomia bezposrednie loty z Bcn(Prat) do Wroclawia?

Moim zdaniem ryanair powiniem zamiescic informacje na ten temat na swojej oficjalnej stronie! Czlowiek musi sam szukac po forach aby dowiedziec sie czegokolwiek. Me parece vergonzoso!!

Z gory dziekuje za wszelkie inf.
Mysle ze za duzo oczekujesz od R-a , jest to tzw tani przewoznik, ktory stosuje swoje warunki dla zwiekszania wydajnosci (nie mylic ze zmniejszaniem cen ;)
CZy wróca -a jesli tak to kiedy- trudno przewidziec ,
ma tu znaczenie ze R zaczal we wrzesniu b.r. loty z Barcelony BCN El Prat, co moze miec negatywne nastepstwa dla Girony (GRO - Costa Brava) - umowy z GRO sa do 2011 ...
czy kierunek WRO pojawi sie z BCN - tak samo - nie wiem , bez szklanej kuli ''nie razbieriosz''
R pewnie zamiesci info na swojej stronie , moze gdy poda rozklady letnie ,
np o otwarciu bazy w B. poinformowal w koncu maja , a mowilo sie o tym w marcu , a sluchy chodzily duzo wczesniej
(tu zwróc uwage ze tytul - bez znaku '?' - moze prowadzic do nieporozumien (skutek marketingowej polityki R-a naciagania nazw lotnisk))

na razie zostaje POZnan

Powodzenia
Cytat: aga77730
Ryanair likwiduje pięć z 17 połączeń z wrocławskim lotniskiem!
Od 1 listopada Ryanair skreśli z rozkładu trzy połączenia uruchomione specjalnie na lato (do Alicante, Girony i Malagi) oraz dwa, które funkcjonowały przez cały rok (Bolonia i Rzym).

Wiecie moze cos wiecej na ten temat? Kiedy wroca loty wroclaw-bcn(Girona)? Jakie plany ma Ryanair na 2011rok? Moze uruchomia bezposrednie loty z Bcn(Prat) do Wroclawia?

Moim zdaniem ryanair powiniem zamiescic informacje na ten temat na swojej oficjalnej stronie! Czlowiek musi sam szukac po forach aby dowiedziec sie czegokolwiek. Me parece vergonzoso!!

Z gory dziekuje za wszelkie inf.
O tym ze Ryanair jest tanim przewoznikiem wiem doskonale, co nie znaczy ze ma prawo do lekcewazenia osob dotknietych zmianami. Jezeli nie znasz odpowiedzi na moje pytania, nie potrzebne mi sa twoje wywody(o niczym) ani tez uwaga na temat tytulu.
Droga Ago,
przykro mi że nie znam odpowiedzie na wszystkie twoje pytania
ale przypuszczam że w tej chwili także M.O'L jej nie zna , co własnie chciałem przekazać (nie wiem w jaki sposób jesteś dotknięta zmianami , być może ktoś jeszcze odpowie ntt ?)
Poza tym, przepraszam jeśli spostrzeżenie nt tytułu Cię uraziło,
myślę że może być potrzebne tym, którzy nie wiedzą , natomiast BCN a GRO czy REU sprawia im róznicę - jw: skutek (nadużyć) marketingowej polityki R-a naciagania nazw lotnisk moze prowadzic do nieporozumien.
Pozdrawiam


Cytat: aga77730
Z gory dziekuje za wszelkie inf.

edytowany przez freland: 30 wrz 2010
CZy 1,94 € robi różnicę ?
http://www.controladoresaereos.org/?p=4448
Widzę też na http://www.faceBook.com/pages/Ryanair-loty-BCN-Wroclaw/15[tel]
takież materii pomieszanie
Cytat: freland
Cytat: aga77730
Z gory dziekuje za wszelkie inf.
Droga Ago
... przykro mi że nie znam odpowiedzie na wszystkie twoje pytania
ale przypuszczam że w tej chwili także M.O'L jej nie zna , co własnie chciałem przekazać (nie wiem w jaki sposób jesteś dotknięta zmianami , być może ktoś jeszcze odpowie ntt ?)
Poza tym, przepraszam jeśli spostrzeżenie nt tytułu Cię uraziło,
myślę że może być potrzebne tym, którzy nie wiedzą , natomiast BCN a GRO czy REU sprawia im róznicę - jw: skutek (nadużyć) marketingowej polityki R-a naciagania nazw lotnisk moze prowadzic do nieporozumien.
Pozdrawiam
cześć, mam pytanko: czy ktoś nie wybiera się do Malagi 18 października br.? wszystkie loty z Wrocka są tak późno, że po przylocie do Malagi o 24h20 nie ma żadnego transportu publicznego do centrum miasta..nie wiem ile kosztuje taksówka? może ktoś akurat leci tego samego dnia i ma podobny problem? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
Cytat: solange0
czy ktoś nie wybiera się do Malagi 18 października br.? Wszystkie loty z Wrocka są tak późno, że po przylocie do Malagi o 24h20 nie ma żadnego transportu publicznego do centrum miasta..
Nie wiem ile kosztuje taksówka - może ktoś akurat leci tego samego dnia i ma podobny problem? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Myślę że dowiesz się w samolocie czy na wrocławskim lotnisku od współpodróżnych
i znajdziesz chętnych do podzielenia kosztów wspólnego przejazdu do miasta
(tak 'na oko' oceniałbym to na 1 euro/km + może są dodatkowe opłaty za bagaż - 20 euro ?)
Może lepiej byłoby założyc nowy wątek z nowym odp. tematem ...
Powodzenia
edytowany przez freland: 16 paź 2010
Witam :)
Chciałam zapytać jak dojechać najtańszym środkiem lokomocji z Girony do L'Estartit. Wybieram się z rodziną dopiero na przełomie sierpnia-września ale chciałam się orientacyjnie zorientować.
Cytat: aleksandrad69
Witam :)
Chciałam zapytać jak dojechać najtańszym środkiem lokomocji z Girony do L'Estartit. Wybieram się z rodziną dopiero na przełomie sierpnia-września ale chciałam się orientacyjnie zorientować.

Aleksandra, rozumiem że lecicie z Wrocławia :) ale twoje pytanie raczej pasuje do wątku http://www.hiszpanski.ang.pl/Lotnisko_GiROna_5686.html
zreszta S. odpowiedział na twój drugi post http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/205810
a co do OP to ... inne podejscie i rozwiązanie tu:
http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/202533

Po2drawiam.
edytowany przez freland: 31 sty 2011
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe