Gdzie do hiszpanii na ferie, jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia ?

Temat przeniesiony do archwium.
witam
jakie miasta są godne uwagi w Hiszpanii, interesuje mnie przede wszystkim południe Hiszpanii [Andaluzja] przy plaży, ale nie koniecznie
może Malaga, a może i być nawet Madryt

nie znam miast hiszpańskich, i co można by było po zwiedzać oraz jakiś tani nocleg czy to hotel czy schronisko młodzieżowe z dostępem do HotSpot'u :P

oraz jak to wygląda z rezerwacją biletów czy hoteli ? bo nie kolorowo widzę, aby kupować coś przez internet nie mając karty kredytowej/płatniczej

pewnie, trzeba iść do biura podróży, jeśli tak, to o co najlepiej wypytać się, aby było w miarę taniej
i jak kupię w biurze podróży bilet lotniczy i rezerwacje w hotelu, to dostanę bez pośrednio od nich ten bilet lotniczy i bilet do hotelu czy jak to się nazywa [oczywiście płacąc]

mam nadzieję, że ktoś racjonalnie i mądrze odpowie mi, bez zbędnego zgrywania się
Sewilla, Valencja, Granda też ładne miasta
jak idziesz do biura podróży to oni szukają ci tam czego zechcesz, odpowiadają na wszystkie twoje pytania a propos kurortów, warunków w hotelu cen itp. :) a jak zapłacisz to dostajesz rachunek. Bilety lotnicze odbierasz na lotnisku w specjalnym stanowisku biura podróży za okazaniem rachunku, oczywiście jesteś poinformowany kiedy je odebrać (przed samym odlotem), co do Hotelu to kiedy już dojedziesz to idziesz do recepcji i mówisz że masz rezerwacje na nazwisko Jan Kowalski i oni ciebie szukają i dają ci kartę hotelową.
a co do ciekawych miejsc to Malaga i okolice jest super :) ciepło, morze, sama Malaga bardzo ładna, można się po niej przejechać bryczką nawet :) niedaleko masz port sportowy w Benalmadenie skąd można popłynąć w rejs zobaczyć na żywo delfiny. W chiringuitos (bary na plaży) w nocy mają niezłe imprezy, tylko trzeba wiedzieć gdzie pójść. Ja mieszkałam w Torremolinos tam najlepsze imprezy były w Maracas przynajmniej jak dla mnie :P. Jednak wiadomo w Hiszpanii jest x fajnych miejsc.
a co do ciekawych miejsc to Malaga i okolice jest super :) ciepło, morze, sama Malaga bardzo ładna, można się po niej przejechać bryczką nawet :) niedaleko masz port sportowy w Benalmadenie skąd można popłynąć w rejs zobaczyć na żywo delfiny. W chiringuitos (bary na plaży) w nocy mają niezłe imprezy, tylko trzeba wiedzieć gdzie pójść. Ja mieszkałam w Torremolinos tam najlepsze imprezy były w Maracas przynajmniej jak dla mnie :P. Jednak wiadomo w Hiszpanii jest x fajnych miejsc.
dzienks, zmobilizowało mnie to :P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Programy do nauki języków