Jeszcze raz Profesor Pedro

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, mam do was pytanie dotyczące programu Profesora, było tu już dużo wątków o tym, ale zastanawiam się, bo wszyscy zachwalają Profesora Pedro Słownictwo (6.0) a znalazłam też "Profesora Pedro intensywny kurs" gdzie jak opisują na stronach sklepów internetowych:

"Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).
W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących. Każdy rozdział zawiera odpowiednio dobrany materiał i obejmuje 9 modułów, m.in. dialogi, nauka słówek, prezentacje, rozumienie ze słuchu, gramatyka. Bogactwo multimediów – aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje, ciekawostki".

Więc nie tylko Słownictwo, do którego kupna już byłam prawie przekonana dzięki waszym opiniom. Teraz mam wątpliwości, który program wybrać. Czy nie spróbować tego opisanego przeze mnie. Może ktoś już korzystał z intensywnego kursu? Watro go kupić?
Ja korzystam z obydwu.
Co tu duzo pisac, polecam obydwa:P
Chociaż ,w intensywnym kursie wszystkie zwroty i slowka sie powtarzaja, a dodatkowo masz tam dialogi , gramatyke i wiele innych.
Wiec, jak masz zamiar kupic jeden z wyzej wymienionych kursow to kup "intensywny kurs".
Misterputa dzięki za odpowiedź. Zamówiłam Intensywny kurs, już niedługo sama się z nim zapoznam.
Pozdrawiam :P