Transport do Huelvy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Za nie długo wyjeżdzam Do Hiszpanii a dokładniej okolice Huelvy pochodzę z podkarpacia, potrzebuję namiary na busy, autokary które bezpośrednio dowiozłyby mnie do Huelvy bez żadnych przesiadek. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt proszę o podanie.
Do Huelvy bez przesiadek? Chyba tylko TIRem który by jechał po truskawki ale to jeszcze nie sezon.
Kiedyś jeździłam do Huelvy z firma Połoniny podaje Ci num.Telefon +48166706265
Fax +48888075787
Email [email] niestety nie orientuje się czy jeszcze kursują ja jechałam z nimi 2 lata temu...pozdrawiam.
Jedź do Bułgarii, oni mają bezpośrednie autobusy do Huelvy. Przystanek obok Damas'u.
:-) :-)
Cześć! Nie chce otwierać nowego wątku dlatego pisze tutaj.
Wybieram sie sindbadem pierwszy raz. Potrzebuje dostać się do Palos. Jadę do madrytu i potem mam przesiadke, z tego co naczytalam się na internecie to musze potem pojechać do huelvy socibusem i tego sie obawiam bardzo. Bo nie wiem czy jak kupie bilet w madrycie to czy bede wiedziala gdzie mam isc potem na tego busa, nie umiem za bardzo hiszpańskiego, duzo juz zapomniałam, boje sie że ucieknie mi ten autobus.
I jeszcze jedno pytanie, jak pojade juz tym socibusem, to jade nim do samego końca do huelvy na dworzec?
Bardzo proszę o odpowiedzi, za co z góry dziękuję!

masz o 11 ,14,15,16,22 i 23.59 autobus do Huelvy z Madrytu.
Tak dojedziesz na samo miejsce na sam dworzec w Huelvie.Bilet kosztuje ok 25 euro.Zapytasz sie przy kupnie biletu ktore stanowisko.Tak samo juz w Huelvie
mozesz rowniez powiedziec pilotowi w SINDBADZIE czy moglby Ci zarezerwowac bilet w Madrycie do Huelvy i sa wczesniej jeszcze autobusy 7 albo 8 juz nie pamietam.. przynajmniej ja tak robilam ze znajoma pozdrawiam
tam na pewno beda polki ktore jada do Huelvy,wiec mozesz poprosic o pomoc ...
juz akurat polki sa takie chetne do pomocy.moze zdarzy sie wyjatek
heheh no Forumka masz rację, ale warto zapytać...
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi i informacje!! :). Mam nadzieje ze sie nie zgubie, ale faktycznie moze bedzie miły kierowca w sindbadzie i mi zarezerwuje bilet:)
Dziekuje jeszcze raz:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa