prosze o pomoc w tlumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

aj aj aj aj alicja como estas? aqui hay mucho frio ,pero mas frio yo siento en mi corazon por que tu estas muy muy lejos de mi, de verdad alicia en el rok 2007 yo fui muuuuy feliz contigo,yo fui muy feliz cuando yo te di un beso y yo te pregunte quieres ser mi chica?y tu respondiste siiiii,, de verdad mi corazon era muy feliz,pero despues de un mes tu me dijiste que es mejor que seamos solamente amigos, asi es la vida:-[, . alicjia yo nunca te menti que yo me habia enamorado de ti,yo ahora estoy en cottbus pero no puedo olvidarte yo lo intento y inteno pero hasta ahora no puedo olvidarte,yo tengo muchas amigas aqui pero yo no siento amor por ellas,solo vacilar y pasion pero no amor, . Diablita y tu que haces?estas en polonia? en barco ? ,ALicji mi komorkowe tiene problemas en poczt glos....y estoy triste por que yo se que tu me llamaste en #501 ,pero yo necesito KOD y yo no me acuerdo que kodigo yo necesito;-[, pero en SMS si esta bien,. yo siempre pienso en ti y mucho ,alicji tu para mi fuiste mi ilusion y por ti mucho era feliz que yo estaba en verano cerca a ti, . yo creo que tu ya tienes un chico :-[ ,espero de todo mi corazon que seas muyyyyy feliz alicja , ALICJA SIEEEMPRE VAS ESTAR EN MI CORAZON ,JA Z TOBA BYLE ANIOL ANIOL ,ALICIA TE AAAAAAAAAAAAAAMARE SIEMPRE.
Ah, Alicia, jak sie masz? Tutaj jest bardzo zimno, ale wiekszy chlod czuje w moim sercu, bo ty jestes daleko, naprawde, Alicia, w roku 2007 bylem bardzo szczesliwy z Toba. Pocalowalem Cie i spytalem sie, czy cjcesz byc moja dziewczyna? A Ty odpowiedzials, ze tak, ale po miesiacu powiedzialas, ze bedzie lepiej, jesli zostaniemy tylko przyjaciolmi, no coz,takie jest zycie. Alicia, ja nigdy Cie nie oklamalem mowiac, ze zakochalem sie w Tobie, jestem teraz w Cottbus, ale nie moge Cie zapomniec, probuje i probuje, ale jak dotad nie moge Cie zapomniec. Mam teraz tutaj przyjaciolki, ale nie czuje milosci, tak sobie tylko podrywam, wzbudzaja we mnie namietnosc, ale nie milosc. Diabelku, a Ty co porabiasz? Jestes w Polsce? Czy na statku? Alicia, moja komorka ma problem z poczta glosowa i jest mi smutno, bo wiem, ze dzwonilas, jest wiadomosc na 501, ale ja nie mam kodu potzrebnego, ale sms jest ok. Ja zawsze mysle duzo o Tobie, Alicia, dla mnie bylas moim snem i z Toba bylem bardzo szczesliwy tamtego lata, blisko Ciebie. Mysle, ze masz juz chlopaka, zycze Ci z calego serca, abys byla baaardzo szczesliwa. Alicia, zawsze bedziesz w moimsercu, ja przy Tobie bylem aniolem, Alicia, zawsze bede Cie kochal.
dziekuje

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia