Fuerteeee

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam ogromną prośbę... Gdyby ktoś tak przypadkiem skojarzył piosenkę pt.:"Fuerte", byłabym dozgonnie wdzięczna. Długo mogłam się nią cieszyć na "YouTube" ;p ale ktoś "inteligentny" ją skasował. Może komuś to coś pomoże, że teledyskiem do niej były sceny z filmu z A. Banderasem- "Never talk to strangers".
Bardzo dziekuję za każdą choćby najmniejszą wskazówkę do tej piosenki...
Może ten ktoś "inteligentny" dostał polecenie usunięcia klipu od wytwórni posiadającej do niego prawa autorskie. To coraz częściej się zdarza na YT.
Na wielu innych stronach też "no longer avaliable" :)
Długo się wczytuje:
http://www.mojvideo.com/video-fuerte-antonio-banderas/56ab45ff96fd8c814b1d
Ta video ne obstaja. Preverite, ali ste pravilno vpisali naslov.- co ja mam zrobić?
Skopiować dokładnie link. Wszystkie trzy linijki ;)
Piosenka nie ma nic wspólnego z tym, nawiasem mówiąc marnym pseudo-dreszczowcem. Poza tym, nie dziwota, że filmiki wykorzystujące bezprawnie fragmenty z niego są kasowane. Żywot większości takich domowych "produkcji" jest na YouTube krótki. Poszukaj sobie samej piosenki bo mp3 na pewno jest dostepne gdzieś, jak wszystko.
Racja... tylko że jest mi trudno bo wykonawcy nei znam;/ ;(
Zrobiłam tak jak polecilaś ;p no ale nic z tego... nadal wyskajuje "Ta video ne obstaja. Preverite, ali ste pravilno vpisali naslov."
I nie tylko mp3 jak widzę... Wideo z wykonawca również. Bo chociaz nie rozumiem jak możesz powstrzymać wymioty słuchając tego typu 'wytworów muzycznych' - z samej ciekawości eksploracyjnej "zagooglowałem"...
Mi działa..
Wykonawca to Huey Dunbar (chyba)
Oj, Agniecha110... A już by się może zmusiła do ćwiczenia intelektu poprzez inteligentne wpisywanie słów do google'a... A tak to zepsułaś jej przyjemność samorealizacji.
Wątpię ;)
Dziekuję za pomoc. Tak tylko spróbuję usprawiedliwić się, że czas mnie ponaglał przy moim kompie i nie sprawdziłam dobrze... także przepraszam za moją ułomność :| Jeszcze raz dziekuję.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia