Prośba o pomoc w zdaniu - przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam
Mam pytanie. Czy mógłby mi ktoś pomóc w przetłumaczeniu tekstu, który napisałem. Chodzi o stworzenie pewnego rodzaju kartki z pamiętnika na podstawie filmu. Ma być w czasie teraźniejszym, jednak ciężko jest wyrazić wszystko w ten sposób, dlatego w polskiej wersji korzystam kilka razy z innych czasów, żeby tekst "jakoś brzmiał". Oczywiście drobne zmiany, czy uproszczenie tekstu jak najbardziej i tak starałem się go napisać w prosty sposób, żeby nie robić kłopotów i żeby można było to zrobić dosłownie, np. w 15 minut.
link:

Chciałem zrobić to samemu, ale nie będę miał chyba aż tyle czasu, a jeżeli komuś może to zająć 15 minut. Zrobiłem już swoją wersję po polsku, ale jeśli ktoś chce, może pomóc mi od początku. Prosiłbym o końcową pracę między 250 a 350 słów, byłoby świetnie. A idealnie, gdyby ktoś wrzucił to na internetowy upload plików tekstowych, tak jak ja moją wersję polską, to bardzo proste.
przykładowe linki:(szczególnie to pierwsze, z niego udostępniam też ja)
http://textuploader.com/
http://www.uploadedit.com/_to-upload-documents-onto-internet-PLAIN-TEXT-TXT-hosting.htm
link do mojej polskiej wersji:
http://textuploader.com/orhf
Bardzo proszę Was abyście pomogli. Najlepiej, gdyby ktoś mógł to zrobić do jutra/do niedzieli. Jest to ważna praca. Z góry naprawdę wielki dzięki.
Pozdrawiam
Już cała ekipa forum wzięła sie do pracy. Nawet nockę zarwiemy żeby cię zadowolić. A dostarczyć kurierem prosto na biureczko możemy? Proszę, pozwól nam! Będzie najszybciej.
Oj na biureczko, jakiś Ty niepomocny, Argazedon. Toż to prosto do szkoły trzeba dostarczyć, co się uczeń będzie fatygował.

Tekst fajny, ale obawiam się, że w moim wykonaniu dziewczyna napisałaby na kartce parę bezeceństw i byłaby dwója :D
To nie tak. Staram się opisać dokładnie, co by mi pomogło. Więcej połowa posta to właśnie to. Inna część to prośba o wrzucenie tego na jakikolwiek upload plików, najlepiej tekstowych. Chodzi o to, żeby nauczyciel nie wpisał w wyszukiwarce kilku zdań i nie znalazł gotowca, nawet gdy ja to zmienię trochę i coś popracuję ewentualnie to wystarczy 2-3 zdania takie same i kicha. Piszę późno, ale to nie znaczy, że chcę otrzymać to w nocy. Jest to tylko prośba. A, że najlepiej do niedzieli, to tylko część mojej prośby.
Teraz to mnie zdumiałeś.
Naprawdę nie widzisz NIC niewłaściwego w tym, że prosisz o odrobienie za Ciebie zadania domowego? Że zamierzasz cudzy tekst przedstawić jako swój? Nieważne, że to oszustwo, ważne, żeby nie wyszło na jaw?

No nieźle, nieźle.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie