Hiszpański ORAZ Włoski - Matura ... możliwe?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Mam dosyć poważy problem, nie wiem na ile ktoś będzie potrafił mi pomóc.. Jestem w 2klasie LO.. do matury mam, powiedzmy, 1,5roku. Hiszpański znam na poziomie podstawowym, tak samo włoski.. mam pytanie, czy jest szansa, żebym zdawał OBYDWA na maturze? Mówie o poziomie rozszerzonym z obydwóch. Moje obawy są spowodowane tym, ze te jezki, jak wiadomo, sa bardzo podobne. Czasem zdarza mi się je mieszać... mimo ze od razu zauwazam co gdzie wtracilem z drugiego jezyka to jednak mam obawy... Prosze o rady!! Bardzo chcialbym zdawać obydwa ale nie wiem czy to nie przesada i czy nie pojde na obydwa egzaminy mieszajac wszystkgo :( Pomozcie... :( Moze ktos tak zdawał??
Narazie się nad tym nie zastanawiaj. Sama mówisz, że masz jeszce półtora roku, to po co sobie zawracać teraz tym głowę? A jak już tak naprawdę chcesz teraz o tym decydować, to powiem, że wszystko jest możliwe :) Powodzenia :) Saluti e saludos :)
Mam bardzo podobny problem!;-) Też jestem w drugiej klasie LO.Hiszpańskiego ucze się juz dosyć dlugo i chcialabym w sumie zdawać matrure z tego języka.Z drugiej strony jednak jestem w klasie z rozszerzonym włoskim i ten profil ma na celu przygotowanie właśnie do matury...Dlatego nie wiem co mam robić..Ale chyba jednak postawie na hiszpański (bez włoskiego).
za 2 tygodnie zdaję hiszp. na maturze. zdałam dele na 88% wiec mysle, ze sobie poradze (mam nadzieje) jesli masz dele mysle ze nie ma problemy, jak nie to może jakiś kurs do matury intensywny? najwazniejsze to nie wpadać w stres :)