LEGNICA i okolice --> odezwijcie się !!!

Temat przeniesiony do archwium.
hola a vtodos !!!
jetem legniczanką, jak sie pewnie domyślacie [o ile w ogóle ktos to przeczyta] i szukam kogoś, kto zdaje maturkę z hiszpana w tym roku albo studiuje gdzieś, a mieszka w Elcy lub po prostu jest uczniakiem czy licealistą, który niekoniecznie mieszka w Legnicy, ale np. się tu uczy!!!
krótko mówiąc szukam kogoś, kto chciałby i miałby czas np. spotykać się powiedzmy raz czy dwa w tygodniu para conversar, tudzież mejorar hiszpana w jakikolwiek inny spsób ;) jestem otwarta na propozycje :]
porfa, contestedme!!! [por lo menos una persona!!!]
jestem ze Złotoryi, uczę się w Legnicy w V LO i będę zdawała maturkę z hiszpańskiego, moje [gg]
no, proszę! :) z tego co mi wiadomo to już 2 osoby (z Legnicy i okolicy)zdają w tym roku maturkę z hiszpańskiego :)
jejus maria !!!!!!!!!! que suerte!!!!!!!!!!!!!!!
mi [gg] :):):):):):)
...a ja bym chciał zacząć uczyć sie hiszpańskiego, jestem z Legnicy ale nie wiem czy jest tu jakaś szkola językowa gdzie móglbym zacząć. Moźe coś poradzisz?

Bartek

moj mail: [email]
Hola!

Jestem z Legnicy i prowadzę księgarnię internetową "Estudiante" www.estudiante.pl
Znajdziecie tu dużo interesujących książeczek po hiszpańsku-polecam EASY READERS z j.hiszpańskiego (9.90 zł) !!!!

Zapraszam
www.estudiante.pl
Ja jestem z Legnicy i uczę się hiszpańskiego, zdałabym podstawową bez problemu, ale mam jeszcze na szczęście czas ;]rnrnPozdrawiam Legniczan :) :*
Temat przeniesiony do archwium.