Muzyka hiszpańska

Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna
polski być trudna języka :)
taa bardzo trudny... chodziło mi o to że wasze propozycje są denne (chyba wiesz co to znaczy)...
Wiesz... to nie jest tak, że to, co się Tobie podoba MUSI się podobać wszystkim.
I odwrotnie - wyobraź sobie, że to, czego nie lubisz Ty, często lubią inni.
Może po prostu czas się z tym pogodzić?
No i wracając do początku wątku: "Byłabym wdzięczna za jakieś wskazanie, bo z doświadczenia wiem, że w angielskim pomaga mi znajomość piosenek" - autorka sugeruje, że piosenki mają jej pomóc w nauce hiszpańskiego.

Więc Marquess raczej nie za bardzo, jak się uczyć to raczej nie od Saschki ;)
a wez Aga,bo jej pojdzie do glowy dostac tyle naraz ;)
jasne, ze wiem co to jest denne, a nawet jak nie wiedzialabym, to juz domyslilabym sie z podanego przykladu....
aga, wiem co ona napisała... wiem że każdy ma swój gust, ja np. słucham teraz częściej hip-hopu i metalu kiedyś popu i techna... jednak się "przerzuciłam" i Marquess schodzi na drugi plan... jednak nie sądzę, że Sascha źle sobie radzi... no ale cóż każdy ma swój gust co do muzyki... zreszta mówcie co chcecie każdy ma swoje zdanie...
Juanes es mechor!!!
jestem tego samego zdania jeżeli chodziło ci o el mejor
si listo quiero que es el mejor
a ja jestem fanką "Mala Rodriguez" ( nie chce walnąć byka w odmianie)
Mala Rodriguez y Julieta Venegas - Eres para mi (mtv uplugged) CUDOOOO!!!

polecam piosenki Juliety. Piękna muzyka, świetne teksty, przyjemny głos, świetna wokalistka - i bez obciacu :P
Andar conmigo
Limon y sal
Eres para mi
Me voy (klasyk)
sin documenos
Huecco - mirando al cielo, se acabaron las lagrimas itd.. ;)
Błagam!!! Napiszcie mi(albo prześlijcie na e-maila) tekst piosenki Cristiano Castro-WHY !! bardzo mi zalezy...prosze.Mój e-mail to [email] Błagam!
Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna

 »

Pomoc językowa